مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام جابری‌انصاری: با دور جدیدی از توطئه‌های دشمنان علیه ملت‌های منطقه و فلسطین مواجهیم
شناسه خبر :18512
پنج‌شنبه, 20 جولای 2017
139
 

حسین جابری انصاری معاون وزیر امور خارجه در جریان سفر به سوریه با رهبران ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطین مستقر در دمشق دیدار و پیرامون آخرین تحولات منطقه بویژه مسئله فلسطین گفت‌وگو و تبادل نظر کرد. به گزارش ایسنا، رهبران گروه‌های فلسطینی در این دیدار با تقدیر از جمهوری اسلامی ایران بخاطر حمایت از فلسطین و […]


حسین جابری انصاری معاون وزیر امور خارجه در جریان سفر به سوریه با رهبران ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطین مستقر در دمشق دیدار و پیرامون آخرین تحولات منطقه بویژه مسئله فلسطین گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

به گزارش ایسنا، رهبران گروه‌های فلسطینی در این دیدار با تقدیر از جمهوری اسلامی ایران بخاطر حمایت از فلسطین و قدس، و اشاره به توطئه ها و خطراتی که در سایه بحران های منطقه متوجه فلسطین است، از  همراهی برخی کشورهای عربی با طرح‌های صهیونیستی – آمریکایی برای به حاشیه کشاندن مسئله فلسطین به عنوان موضوع اساسی جهان اسلام ابراز تاسف کردند.

جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه نیز با برشمردن نقاط عطف تحولات و روندهای یکصد ساله اخیر منطقه و فراز و نشیب های مسئله فلسطین اظهار کرد: امروز با دور جدیدی از توطئه های دشمنان  علیه ملت های منطقه و فلسطین مواجهیم؛ اما چه زمانی با توطئه علیه منافع ملت ها و فلسطین و قدس مواجه نبوده ایم؟

وی افزود: برای ادامه راه می بایست مقاومت ملت های منطقه و موفقیت های کم نظیر مجموعه نیروهای مقاومت در چهار دهه اخیر پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران را نیز در کنار توطئه ها مورد توجه قرار دهیم تا بتوانیم راه خود را در میان طوفان حوادث جاری به درستی تشخیص دهیم.

در این دیدار که در سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق انجام شد، رهبران و نمایندگان گروه های جنبش جهاد اسلامی فلسطین، جبهه خلق برای آزادی فلسطین، جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین، جبهه خلق برای آزادی فلسطین – فرماندهی کل، جنبش آزادیبخش ملی فلسطین – فتح انتفاضه، جبهه مبارزه مردمی فلسطین، جبهه آزادیبخش فلسطین، گروه صاعقه و همچنین رئیس جمعیت دوستی فلسطین و ایران حضور داشتند.


 انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +