صفحه اصلی اخبار ورزشی فوتبال جابه‌جایی لحظه آخری مهاجم اسقلال و مدافع ذوب‌آهن

جابه‌جایی لحظه آخری مهاجم اسقلال و مدافع ذوب‌آهن

0

به گزارش همشهری آنلاین، پس از بازگشت شیخ دیاباته از تعطیلات، پایان محرومیت محمد بلبلی، آمدن ارسلان مطهری و حضور ایبینی وینگر- مهاجم دورگه نیجریه ای – استرالیایی  ودر کنار آنها منتفی شدن ترانسفر مهدی قائدی به لیگ انگلیس، ترافیک خط حمله استقلال سنگین شده است. با وجود این بازیکنان بعید است فرصت بازی به سایرین از جمله علی دشتی،مرتضی تبریزی و سجاد آقایی برسد.

با توجه به این موضوع دیروز تبریزی و آقایی هردو برای جدایی درخواست رضایتنامه کردند که امروز مهاجم جوان و ۲۰ ساله به صورت قرضی راهی اصفهان شد تا برای ذوب آهن بازی کند. تبریزی هم که پیشنهاد جدی از تیم سابق اش دارد، برای گرفتن رضایت نامه اقدام کرد اما باشگاه استقلال اعلام کرد در صورتی حاضر به جدایی او می شود که بحث جابجایی مطرح باشد یا مبلغی را به عنوان پول رضایت نامه پرداخت کند.

با توجه به اینکه ذوب آهن مشتری اصلی تبریزی است، بحث معاوضه او با هادی محمدی مدافع مورد نظر استقلال همچنان وجود دارد.

حضور قرضی سجاد آقایی هم نشان می دهد که احتمال  معاوضه تبریزی و محمدی در آخرین ساعت‌های نقل و انتقالات را افزایش می‌دهد. به این ترتیب که در ازای حضور قطعی تبریزی و قرضی آقایی مدافع مورد نظر فرهاد مجیدی راهی استقلال شود. فرهاد مجیدی نیز با این جابه جایی موافقت کرده است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *