مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار بازی های رایانه ایجدول فروش هفتگی بریتانیا: سومین صدرنشینی متوالی Super Mario Maker 2
شناسه خبر :138264
سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸
110
 

آیسام به نقل از رسانه کلیک – موسسه آماری «چارت ترک» ساعاتی پیش فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های هفته سوم تیر ۹۸ در کشور بریتانیا را به اشتراک گذاشت. گروه تحلیلگر چارت ترک که وظیفه تهیه و انتشار فهرست پرفروش ترین بازی های هفتگی در کل منطقه بریتانیا را بر عهده دارد، مثل همیشه […]


آیسام به نقل از رسانه کلیک – موسسه آماری «چارت ترک» ساعاتی پیش فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های هفته سوم تیر ۹۸ در کشور بریتانیا را به اشتراک گذاشت.

گروه تحلیلگر چارت ترک که وظیفه تهیه و انتشار فهرست پرفروش ترین بازی های هفتگی در کل منطقه بریتانیا را بر عهده دارد، مثل همیشه چندی پیش جدول پرفروش ترین بازی های هفته منتهی به شنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای) را منتشر کرد که بر اساس آن، با وجود عرضه بازی جدید Dragon Quest Builders 2، اثر فوق العاده محبوب Super Mario Maker 2 برای سومین هفته متوالی قادر به تصاحب جایگاه نخست جدول شده است.

«سوپر ماریو میکر ۲» به لطف شخصیت محبوب ماریو و ارائه تجربه پلتفرمر دوبعدی هیجان انگیز، کماکان مورد استقبال عالی بازیکنان قرار گرفته و در حالی که فروش آن به نسبت هفته گذشته نزدیک به ۳۸ درصد کاهش یافته است، اما هنوز تن به ترک رده نخست جدول پرفروش ترین بازی های هفتگی بریتانیا نداده است. البته، Super Mario Maker 2 تنها بازی این هفته نیست که تغییری در جایگاه آن دیده نمی شود و غالب بازی ها رتبه های پیشین خود را حفظ کرده اند. به عبارتی، هرچند که در این هفته میزبان بازی جدیدی به نام Dragon Quest Builders 2 بودیم، اما تغییرات خاصی در جدول به چشم نمی خورد.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled که پیش از انتشار سوپر ماریو میکر ۲ در صدر جدول حضور داشت، به روند فروش قابل قبول خود ادامه می دهد و طی این هفته با وجود کاهش فروش ۳۱ درصدی، هنوز هم جایگاه در رده دوم قرار دارد. شرایط دو بازی F1 2019 و Mario Kart 8: Deluxe نیز مشابه آثار نام برده بوده و این عناوین پرفروش با حفظ مکان قبلی، به ترتیب در رده سوم و چهارم جدول دیده می شود.

رده پنجم جدول این هفته به بازی جدید شرکت نینتندو یعنی Dragon Quest Builders 2 تعلق دارد. علی رغم اینکه این عنوان انقلاب بزرگی در مجموعه خود به همراه نیاورده، اما با حفظ فرمول این فرانچایز از جوانب مختلف بهتر از نسخه قبلی عمل کرده و تا حد قابل قبولی انتظارات منتقدان و هواداران را برآورده کرده است. این بازی برای هر دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر شده که گزارش ها نشان می دهد ۶۷ درصد فروش کلی بازی مربوط به نسخه سوییچ آن است.

اثر بی نظیر Grand Theft Auto V بار دیگر در مکان بالاتر از بازی Red Dead Redemption 2 حضور دارد و این عنوان مانند رده های نخست جدول، مکان ششم خود را برای دومین هفته متوالی حفظ کرده است. مورتال کمبت ۱۱ نیز به لطف فروش بالای خود، از رده دهم به رده هفتم جدول نقل مکان کرده است.

این در حالی است که دو بازی Super Smash Bros Ultimate و Red Dead Redemption 2 هر یک به ترتیب با سه و یک پله سقوط، در جایگاه هشتم و نهم جدول جا گرفته اند. در آخر، عنوان شبیه ساز فوتبال شرکت الکترونیک آرتس یعنی FIFA 19 بار دیگر به جمع ۱۰ بازی پرفروش هفتگی بریتانیا محلق شد و هم اکنون با یک پله صعود، در رده دهم جدول به چشم می خورد.

در ادامه می توانید فهرست پرفروش ترین بازی های هفته سوم تیر ۹۸ در بریتانیا را به همراه جایگاه قبلی و استودیوی سازنده مشاهده کنید. شایان ذکر است؛ جدول زیر مربوط به فروش عناوین ویدیویی روی تمامی پلتفرم‌هاست.

جایگاه کنونی

جایگاه قبلی

نام بازی

۱اولSuper Mario Maker 2
۲دومCrash Team Racing Nitro-Fueled
۳سومF1 2019
۴چهارمMario Kart 8: Deluxe
۵Dragon Quest Builders 2
۶ششمGrand Theft Auto V
۷دهمMortal Kombat 11
۸پنجمSuper Smash Bros Ultimate
۹هشتمRed Dead Redemption 2
۱۰یازدهمFIFA 19

 

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +