مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار بازی های رایانه ایجهان بازی Cyberpunk 2077 کوچک‌تر از دنیای The Witcher 3 است
شناسه خبر :159615
شنبه, 24 آگوست 2019
112
 

آیسام به نقل از رسانه کلیک – استودیوی نامدار «سی دی پروجکت» طی پیامی رسما اعلام کرد که جهان بازی Cyberpunk 2077 علی رغم کوچک تر بودن، پرجزئیات و غنی تر از دنیای بازی The Witcher 3 خواهد بود. تا به امروز، بازی ویچر ۳ بهترین و موفق ترین اثر استودیوی سی دی پروجکت برشمرده […]


آیسام به نقل از رسانه کلیک – استودیوی نامدار «سی دی پروجکت» طی پیامی رسما اعلام کرد که جهان بازی Cyberpunk 2077 علی رغم کوچک تر بودن، پرجزئیات و غنی تر از دنیای بازی The Witcher 3 خواهد بود.

تا به امروز، بازی ویچر ۳ بهترین و موفق ترین اثر استودیوی سی دی پروجکت برشمرده می شود که در کنار ارائه گیم پلی فوق العاده مهیج و روایت داستان درگیرکننده، تجربه بی نظیری از یک اثر نقش آفرینی را برای بازیکنان به ارمغان آورد. بدون هیچ شک و تردیدی، یکی از نقاط قوت این عنوان را می توان جهان عظیم آن دانست که در نگاه اول همه گیمرها را حیرت زده می کرد. حال که این استودیو سخت روی ساخت بازی جدید خود یعنی سایبرپانک ۲۰۷۷ مشغول به کار است، سوالاتی در خصوص وسعت جهان این اثر ذهن هواداران را به خود درگیر کرده که آقای ریچارد بورزیماوسکی، کارگردان بازی، به این ابهامات پاسخ داده است.

به بیان دقیق تر، وب سایت معروف «گیمز رادار» (Gamesradar) چندی پیش در جریان نمایشگاه بزرگ گیمزکام سال جاری گفت و گویی را با آقای ریچارد بورزیماوسکی (Richard Borzymowski) ترتیب داده که طی این مصاحبه، اطلاعاتی در خصوص جهان بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است. در همین راستا، او اعلام کرد که جهان بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ از لحاظ وسعت و بزرگی، بی شک کوچک تر از دنیای The Witcher 3 است! بورزیماوسکی علت این کاهش سایر نقشه را ماهیت بازی می داند؛ به طوری که تمامی حوادث اثر سایبرپانک ۲۰۷۷ در چهارچوب شهری به نام نایت سیتی اتفاق می افتد و این در حالی است که دنیای ویچر ۳ مملو از محیط های متنوع از جمله جنگل های سرسبز و مسیرهای طولانی است.

با این حال، هیچ جای نگرانی درباره جهان بازی Cyberpunk 2077 وجود ندارد، چرا که ریچارد بورزیماوسکی در ادامه تایید کرد دنیای این اثر بسیار پرجزئیات و غنی تر از نقشه ویچر ۳ خواهد بود و سازندگان بیش از پیش روی کوچک ترین جزئیات ساختمان ها، خیابان ها و حتی جمعیت این شهر تمرکز کرده اند. موضوعی که به وضوح در تمامی تریلرهای منتشر شده از بازی قابل مشاهده است. افزون بر این، باید توجه کرد که جهان بازی The Witcher 3 به صورت تخت بوده و این در حالی است که دنیای سایربپانک ۲۰۷۷ به خاطر وجود ساختمان های آسمان خراش و زیرزمین های متعدد، هرگز تخت نیست.

ریچارد بورزیماوسکی در این باره توضیح می دهد:

دنیای جهان باز (Open World) بازی ویچر ۳ مملو از جنگل های متنوع و مسیرهای وسیعی است که در میان این راه ها، شهرهای کوچک و بزرگی همچون ناویگراد (Novigrad) قرار داشت. اما در سایبرپانک ۲۰۷۷ شما به یک شهر اصلی به نام نایت سیتی (Night City) سفر می کنید که تا حدودی کل نقشه بازی را تشکیل می دهد. مهم تر اینکه شاید بتوان این شهر را به عنوان یک شخصیت اصلی در بازی دانست. از این رو، برای اینکه نایت سیتی باورنکردنی به نظر برسد، جهان آن بی شک باید غنی و پرجزئیات باشد.

در دیگر خبرهای مرتبط با سایبرپانک ۲۰۷۷، ساعاتی پیش ناشر نسخه ژاپنی بازی به نام اسپایک چانسافت (Spike Chunsoft) طی پیامی رسما تایید کرد که عنوان مذکور در نمایشگاه بزرگ Tokyo Game Show 2019 حضور دارد و جریان آن، بخشی از گیم پلی این اثر در پشت درهای بسته به خبرنگاران نمایش داده خواهد شد. بد نیست بدانید این رویداد از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ شهریور (۱۲ تا ۱۵ سپتامبر) در شهر توکیوی ژاپن برگزار می شود.

شایان ذکر است؛ بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:
  • هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

      با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
      +