مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام کشتی-وزنه‌برداری-رزمیجودو گرندپری هوهات چین؛ ملایی مدال طلا را برگردن آویخت
شناسه خبر :1524
دوشنبه, 27 می 2019
137
 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، پیکارهای گرندپری چین که به میزبانی شهر “هوهات” با حضور ۳۴۵ جودوکار از ۴۴ کشور آغاز شده است، با رقابت جودوکاران اوزان ۷۳- کیلوگرم و ۸۱- کیلوگرم پیگیری شد. سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان که در سید یک این مسابقات قرار دارد، بعد از […]


به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، پیکارهای گرندپری چین که به میزبانی شهر “هوهات” با حضور ۳۴۵ جودوکار از ۴۴ کشور آغاز شده است، با رقابت جودوکاران اوزان ۷۳- کیلوگرم و ۸۱- کیلوگرم پیگیری شد.

سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان که در سید یک این مسابقات قرار دارد، بعد از استراحت در دور نخست، با “گریگاشویلی” از گرجستان به رقابت پرداخت و موفق شد با امتیاز ایپون این حریف را با شکست بدرقه کند.

نماینده ارزنده جودوی ایران در دور سوم هم مقابل “عبدالمحمد” از کشور مصر به پیروزی رسید و توانست به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

ملایی در نیمه نهایی “اوگان باتار” از کشور مغولستان را نیز ایپون کرد و فینالیست شد.

جودوکار ایران در فینال این رقابت‌ها نمایش فوق‌العاده‌ای را مقابل “فوجی وارا” از ژاپن داشت و توانست در ۱ دقیقه و ۱۶ ثانیه رقیب خود را ضربه فنی کرده و به مدال طلا دست یابد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +