خانه اخبار حمایت سازمان فضایی از تیم‌های موفق استارتاپی حوزه فضا

حمایت سازمان فضایی از تیم‌های موفق استارتاپی حوزه فضا

0
0

رییس سازمان فضایی ایران با اشاره به برگزاری رویدادهای استارتاپی در هفته جهانی فضا، گفت: ما از تیم‌های برگزیده در حهت تولید محصول و بازار حمایت می‌کنیم.

دکتر مرتضی براری امروز در حاشیه اختتامیه هفته جهانی فضا در گفت‌وگو با ایسنا افزود: مهمترین هدف ما از برگزاری هفته جهانی فضا در کشور ترویج و آشنا کردن جامعه با کاربردهای فناوری‌های فضایی و ارتقای کیفیت زندگی مردم از طریق این فناوری است.

وی فضا را فرصتی برای توسعه اشتغال و کسب‌وکارهای فضا پایه و توسعه ارائه خدمات ماهواره‌ای دانست.

براری اضافه کرد: بر این اساس در این هفته جهانی بیش از ۶۰ رویداد در کشور در سطوح دانش‌آموزی و دانشجویی برگزار شد، ضمن آنکه بیش از ۵ دانشگاه نشست‌های تخصصی در راستای آشنا کردن دانشجویان با این حوزه را برگزار کردند.

رییس سازمان فضایی خاطر نشان کرد؛ همزمان با افتتاح هفته جهانی فضا رویداد استارتاپی برگزار کردیم که ۳۰ تیم در آن حضور داشتند.

وی با بیان اینکه ۱۲ تیم به مرحله نهایی رسیدند، ادامه داد: ۳ تیم به عنوان تیم‌های برتر معرفی خواهند شد.

براری برگزاری این رویداد را زمینه‌ای برای تبدیل شدن تیم‌ها به شرکت‌های دانش بنیان ذکر کرد و گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان موجب خلق ثروت می‌شوند و ما تلاش داریم به این تیم‌ها در جهت تولید محصول و توسعه بازار کمک کنیم.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۰)

آیسای من با سلام خلاصه و مفید بگم ، علاقه به نویسندگی دارم ، ورزش مورد علاقم هندباله ولی استقلالیه دو آتیشه هستم ، کار طراحی وب رو هم حرفه ای انجام میدم

ارسال پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Link Market - Free Link Exchange, Link Building and Link Trade Royallinkup Free Website Link Directory چاپ مقاله isi