مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار اقتصادیحمله افراد مسلح به ساختمان بورس پاکستان- اخبار اقتصادی – مجله آیسام
شناسه خبر :285634
سه‌شنبه, 30 ژوئن 2020
89
 

به گزارش آیسام و به نقل از خبرگذاری تسنیم به نقل از شبکه سی‌ان‌بی‌سی، چهار فرد مسلح امروز (دوشنبه) به ساختمان بورس اوراق بهادار پاکستان در شهر کراچی حمله کردند اما پلیس گفت که بلافاصله همه آن‌ها را کشته است. ارتش پاکستان نیز اعلام کرد که دو نفر دیگر هم کشته شده اند. غلام نبی […]


به گزارش آیسام و به نقل از خبرگذاری تسنیم به نقل از شبکه سی‌ان‌بی‌سی، چهار فرد مسلح امروز (دوشنبه) به ساختمان بورس اوراق بهادار پاکستان در شهر کراچی حمله کردند اما پلیس گفت که بلافاصله همه آن‌ها را کشته است.

ارتش پاکستان نیز اعلام کرد که دو نفر دیگر هم کشته شده اند.

غلام نبی ممون، رئیس پلیس کراچی به رویترز گفت: افراد مسلح به ساختمان بورس که در یک منطقه امنیتی قرار دارد و در آنجا دفاتر مرکزی بسیاری از بانک‌های خصوصی نیز وجود دارد، با نارنجک و اسلحه حمله کردند.

وی گفت: هر چهار مهاجم کشته شده‌اند، آن‌ها با یک ماشین نقره‌ای کرولا آمده بودند.

مسئولیت این حمله را هنوز هیچ گروهی به عهده نگرفته است. پاکستان مدت‌ها است که مورد خشونت شبه نظامیان قرار می‌گیرد، اما حملات در سالهای اخیر کمتر بوده است.

این افراد مسلح ابتدا یک نارنجک را پرتاب کردند و سپس یک کیوسک نگهبانی را در بیرون این ساختمان آتش زدند. این چهار نفر هنگامی که نیروهای امنیتی به حمله آنان پاسخ دادند، کشته شدند.

بورس اوراق بهادار پاکستان (PSX) در یک پیام توییتری نوشت: اوضاع هنوز مشخص نیست و مدیریت بورس با کمک نیروهای امنیتی، درحال کنترل امنیت است.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +