مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار بازی های رایانه ایخبری از لوت باکس ها در Call of Duty: Modern Warfare نیست
شناسه خبر :185999
سه‌شنبه, 15 اکتبر 2019
137
 

آیسام به نقل از رسانه کلیک – استودیوی پرآوازه «اینفینیتی وارد» تمامی شایعه ها در خصوص سیستم پرداخت درون برنامه ای بازی Call of Duty: Modern Warfare را به کلی تکذیب کرد. در حالی که زمان چندان زیادی به عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی های سال جاری یعنی کال اف دیوتی مدرن وارفر باقی […]


آیسام به نقل از رسانه کلیک – استودیوی پرآوازه «اینفینیتی وارد» تمامی شایعه ها در خصوص سیستم پرداخت درون برنامه ای بازی Call of Duty: Modern Warfare را به کلی تکذیب کرد.

در حالی که زمان چندان زیادی به عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی های سال جاری یعنی کال اف دیوتی مدرن وارفر باقی نمانده، چند وقتی است که گزارش های متعددی در رابطه با این اثر در سراسر فضای مجازی به گوش می رسد که گاها در حد یک شایعه بوده و صحت آن ها توسط منابع رسمی تایید نشده است. در این میان، روز گذشته بود که یکی از کاربران معروف انجمن ردیت (Reddit) طی پیامی ادعا کرد که بازی Call of Duty: Modern Warfare دارای سیستم پرداخت درون برنامه ای یا همان لوت باکس بوده و این بخش صرفا به آیتم های تزئینی نیز محدود نمی شود.

انتشار این گزارش موج نگرانی شماری از طرفداران پر و پا قرص سری کال اف دیوتی را به همراه انداخت و حتی نقدهای منفی بسیاری به چنین تصمیم شرکت اکتیویژن وارد شد. با همه این ها، در نهایت استودیوی اینفینیتی وارد در صحنه حاضر شد و با تکذیب این ادعاها، رسما اعلام کرد که سیستم پرداخت درون برنامه ای بازی Call of Duty: Modern Warfare لطمه ای به گیم پلی بازی وارد نمی کند و تمامی آیتم های ضروری از طریق پیشروی در گیم پلی به دست می آید. همچنین، تیم توسعه دهنده بازی در حال حاضر روی ساخت چنین بخشی تمرکز نکرده است.

استودیوی اینفینیتی وارد در این باره می گوید:

کماکان اطلاعات نادرستی از بازی Call of Duty: Modern Warfare در سراسر فضای مجازی پخش می شود. در حال حاضر ما تنها می توانیم بگوییم که روی هیچ Supply Drop یا لوت باکسی کار نمی کنیم. در کنار این مورد، باید اشاره کنیم که محتوای کاربردی صرفا از طریق تجربه گیم پلی بازی به دست می آید [برای دسترسی به آیتم های ضروری، نیازی به پرداخت هزینه اضافه نیست]. در طول این هفته اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

فارغ از این موضوع، هنوز شرکت اکتیویژن و استودیوی اینفینیتی وارد از محتویات پس از عرضه بازی یا همان بسته های الحاقی رونمایی نکرده اند. با عنایت به نسخه های سری کال اف دیوتی، در حالی که انتشار چنین محتوای اضافه به هیچ عنوان دور از انتظار نیست، اما به نظر می رسد که مشابه گذشته شاهد عرضه آن ها به صورت پولی خواهیم بود. به عبارت دیگر، برای دسترسی به نقشه ها، سلاح و آیتم های جدیدتر باید نسخه سیزن پس بازی را به طور جداگانه خریداری کنید. هرچند این موضوع هنوز به طور قطعی توسط سازندگان بیان نشده است.

شایان ذکر است؛ بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر در تاریخ ۳ آبان (۲۵ اکتبر) روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین پلتفرم پی سی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد. ذکر این نکته مهم است که این اولین بازی سری COD به شمار می رود که از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می کند و کاربران پلتفرم های مختلف به راحتی قادر به تجربه بازی با یکدیگر خواهند بود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با سیستم پرداخت درون برنامه ای بازی Call of Duty: Modern Warfare چیست؟ به نظر شما، آیا تصمیم سازندگان مبنی بر نبود لوت باکس آزاردهنده در آینده تغییر خواهد کرد؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران آیسام در میان بگذارید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +