خانه اخبار دانشگاه امیرکبیر، میزبان هشتمین هم‌اندیشی مدیریت فرایندهای کسب‌وکار

دانشگاه امیرکبیر، میزبان هشتمین هم‌اندیشی مدیریت فرایندهای کسب‌وکار

3
0

هشتمین جلسه هم‌اندیشی در مدیریت فرایندهای کسب‌وکار به همت یکی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، هشتمین جلسه از نشست‌های هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار با عنوان “BPM DAY” به همت نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرایندهای کسب‌وکار در ایران (ABPMP)، فردا ۲۶ بهمن ماه به میزبانی دانشکده صنایع دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.

در بخش علمی این جلسه دکتر اکبرپورشیرازی به ایراد سخنرانی با موضوع «مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در فضای پیچیده» می‌پردازد. در بخش تجربی نیز مهندس علی آقاجان پور به نمایندگی از یکی از استارتاپ‌های کشور، تجارب آن استارتاپ را در ارتباط با BPM ارائه می‌کند.

در انتهای این جلسه زمانی به پرسش و پاسخ شرکت کنندگان اختصاص داده شده که می‌تواند علاوه بر حل مسائل، به آشنایی متخصصین و فعالان این حوزه و تشکیل شبکه‌ای از آن‌ها منجر شود.

در سطح جهان BPM DAYها به منظور به اشتراک‌گذاری تجارب حوزه BPM و توسط نمایندگان ABPMP برگزار می‌شود. باتوجه به سابقه نه چندان طولانی این حوزه دانشی در کشور ایران، انتقال تجارب سازمان‌های مختلف می‌تواند به میزان قابل توجهی به پیشرفت آن منجر شود. شرکت در این جلسات رایگان است و شرکت کنندگان این جلسات می‌توانند تا حد زیادی از دیگران در بهره‌گیری BPM سبقت بگیرند.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۳)

آیسای من با سلام خلاصه و مفید بگم ، علاقه به نویسندگی دارم ، ورزش مورد علاقم هندباله ولی استقلالیه دو آتیشه هستم ، کار طراحی وب رو هم حرفه ای انجام میدم

ارسال پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Link Market - Free Link Exchange, Link Building and Link Trade Royallinkup Free Website Link Directory چاپ مقاله isi