مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام سلامتدرخواست از تهرانی‌ها برای اهدای خون
شناسه خبر :213079
یکشنبه, 19 ژانویه 2020
103
 

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز:انتقال خون استان تهران جهت دعوت از مردم پایتخت به منظور اهدای خون، فراخوان داد. به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر محمدرضا مهدی‌زاده – مدیرکل انتقال خون استان تهران در پیامی ویژه از مردم […]


به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز:انتقال خون استان تهران جهت دعوت از مردم پایتخت به منظور اهدای خون، فراخوان داد.

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر محمدرضا مهدی‌زاده – مدیرکل انتقال خون استان تهران در پیامی ویژه از مردم پایتخت خواست که در این روزهای برفی، بیماران نیازمند به خون را فراموش نکنند.

متن پیام ویژه مدیرکل انتقال خون استان تهران به شرح زیر است:
«وَ مَنْ أَحْیاها فَکَأَنَّما أَحْیَا النّاسَ جَمیعاً
در این روزهای سرد و به دلیل بارش سنگین برف، شاهد کاهش آمار مراجعات به مراکز اهدای خون هستیم و از مهربانان پایتخت نشین که پیشتازان فرهنگ اهدای خون در کل کشور هستند، انتظار داریم به نیاز روزانه فرآورده‌های خونی برای نجات جان بیماران توجه ویژه کنند و با حضور در مراکز اهدای خون، مایه آرامش و امید برای هزاران بیمار چشم انتظار و نیازمند به خون باشند.
در این روزها و در شرایط سخت عبور و مرور به علت بارش برف سنگین تهران، به قدرت مهربانی، نوعدوستی و انسانیت که بالاترین ویژگی داوطلبان اهدای خون است، ایمان داریم که همین شاخصه‌های ممتاز و متعالی، شما مهربانان را به سمت مراکز اهدای خون می‌آورد و این همان اتفاق مبارکی‌ است که خدمتگزاران شما در انتقال خون استان تهران به آن افتخار می‌کنند.»

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +