مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام دولتمردان را در خدمتگزاری به مردم یاری می‌کنیم
شناسه خبر :36737
جمعه, ۳ شهریور ۱۳۹۶
123
 

رییس پلیس پایتخت در پیامی با تبریک هفته دولت تاکید کرد که تلاش پلیس براین است که با استقرار امنیتی پایدار دولتمردان را در خدمتگزاری به مردم یاری کند. به گزارش آیسام و به نقل از آیسام، سردار حسین رحیمی در آستانه هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، گفت: رجائی […]


رییس پلیس پایتخت در پیامی با تبریک هفته دولت تاکید کرد که تلاش پلیس براین است که با استقرار امنیتی پایدار دولتمردان را در خدمتگزاری به مردم یاری کند.

به گزارش آیسام و به نقل از آیسام، سردار حسین رحیمی در آستانه هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، گفت: رجائی و باهنر دو شخصیت صدیق و خدمتگزار برای نظام مقدس ما هستند که با صداقت و به دور از هر گونه تجمل‌گرایی و تجمل پرستی، نامی نیک از خود به یادگار گذاشته‌اند.

وی افزود: یاد و خاطره شهیدانی همچون رجائی و باهنر که برای خدا و در راه خدا خود را وقف خدمت به مردم کردند همواره بر تارک خوبی ها می درخشد و هرگز از لوح خاطر مردم از بین نخواهد رفت. آنان که خود را به دریای بیکران الهی پیوند زده‌اند دیگر بخشی از آن دریای بیکران خواهند بود و به جاودانگی خواهند پیوست و هرگز مشمول فنا و نیستی نخواهد شد.

رییس پلیس پایتخت اضافه کرد: شهیدان رجائی و باهنر خادمانی صدیق و تلاشگر برای ملت ما هستند که با حسن نیت خود درمدتی هر چند کوتاه، خاطراتی بزرگ را رقم زدند تا آنجا که حتی بعد از گذشت حدود ۴۰ سال همچنان نام نیک آنان زبان‌زد همگان است.

رحیمی با تاکید براینکه باید تلاش کنیم که همچون رجائی و باهنر و دیگر بزرگان این مرز و بوم، به گونه‌ای عمل کنیم که خداوند متعال خشنود و ما عاقبت بخیر باشیم، گفت: هفته دولت را به همه مسئولان و خدمتگزاران به مردم، تبریک می‌گویم. نیروی انتظامی با تمام توان به دنبال تأمین امنیت و ارتقاء احساس امنیت مردم است؛ از این رو تلاش ما بر این است که با استقرار امنیتی پایدار دولتمردان را در خدمتگزاری به مردم یاری کنیم.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +