مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام دیدار امیرعبداللهیان با عضو دفتر سیاسی حماس در بیروت
شناسه خبر :24405
چهارشنبه, 2 آگوست 2017
122
 

امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس ‌مجلس در امور بین‌الملل با شیخ صالح العاروری عضو دفتر سیاسی حماس در بیروت دیدار کرد. به گزارش آیسام، امیرعبداللهیان در این دیدار که با حضور اسامه حمدان مسئول روابط عمومی حماس و علی البرکه نماینده حماس در بیروت و فتحعلی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت انجام شد، اظهار کرد: […]


امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس ‌مجلس در امور بین‌الملل با شیخ صالح العاروری عضو دفتر سیاسی حماس در بیروت دیدار کرد.

به گزارش آیسام، امیرعبداللهیان در این دیدار که با حضور اسامه حمدان مسئول روابط عمومی حماس و علی البرکه نماینده حماس در بیروت و فتحعلی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت انجام شد، اظهار کرد: تهران از حزب‌الله شیعه و حماس و جهاد اسلامی سنی در سایه وحدت مسلمین و در مبارزه با رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند.

وی افزود: تحولات مسجدالاقصی و قدس نشان داد که تنها راه پیروزی بر رژیم صهیونیستی مقاومت در سایه وحدت همه گروه‌های فلسطینی است.

دستیار ویژه رئیس ‌مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه امروز بخش مهمی از امنیت منطقه و مبارزه با تروریسم در سایه تقویت و وحدت محور مقاومت تامین می‌شود، خاطرنشان کرد: به دلیل هوشیاری و توجه افکار عمومی تلاش برخی کشورهای عربی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی به جایی نخواهد رسید.

وی در پایان با تاکید بر اینکه مبارزه با تروریسم و صهیونیسم در محور مقاومت به نتایج قابل انتظاری رسیده است همچنین از شهدای انتفاضه جدید مسجدالاقصی تجلیل کرد.

در این دیدار صالح العاروری عضو دفتر سیاسی حماس در بیروت ضمن تقدیر از جمهوری اسلامی ایران برای کمک به فلسطین و مقاومت به تشریح انتفاضه جدید در مسجدالاقصی پرداخت و گفت: قدس قبله اولین مسلمین است و مبارزات تا آزادی کامل سرزمین‌های تاریخی فلسطین ادامه خواهد یافت.

وی افزود: جنبش حماس در کنار مقاومت و مردم فلسطین تا تحقق آرمان تاریخی فلسطین و آزادی قدس شریف به تلاش و مبارزه بی‌وقفه خود ادامه می‌دهد.

صالح العاروری در پایان با تاکید بر اینکه کشورهای اسلامی نباید اجازه دهند که تحولات منطقه به سود تل آویو تمام شود، از تهران در برگزاری کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتقاضه فلسطین و توجه به موضوع فلسطین قدردانی کرد.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +