مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالرقابت ۵۰۰ میلیون دلاری برای دریافت حق پخش سریال ساوت پارک (South Park)
شناسه خبر :188041
سه شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۸
99
 

ارسال شده توسط: محمدسعید خزایی ۳۰ مهر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۰ چند سرویس وی او دی و اشتراک ویدیو به دنبال دریافت حق پخش سریال ساوت پارک (South Park) هستند و به نظر قیمت این مجموعه کمدی به بیش از ۵۰۰ میلیون دلار رسیده است! داشتن سریال ساوت پارک برای هر شبکه یا […]


سریال ساوت پارک

چند سرویس وی او دی و اشتراک ویدیو به دنبال دریافت حق پخش سریال ساوت پارک (South Park) هستند و به نظر قیمت این مجموعه کمدی به بیش از ۵۰۰ میلیون دلار رسیده است!

داشتن سریال ساوت پارک برای هر شبکه یا سرویس وی او دی یک برگ برنده چشمگیر در قیاس با رقیبانش به شمار می‌رود؛ زیرا این مجموعه تلویزیونی طی دهه اخیر توانسته هر روزه بر محبوبیت خود بیفزاید و افراد بسیاری به دنبال تماشای آن هستند و به همین خاطر ۵۰۰ میلیون دلار برای دریافت حق پخش این انیمیشن آنقدرها هم جای تعجب ندارد. به طور دقیق مشخص نیست چه شبکه‌ها و سرویس‌هایی به دنبال پخش South Park هستند، اما بلومبرگ در گزارش خود اشاره کرده نیمی از شرکت‌های آمریکایی فعال در این زمینه به دنبال موفقیت در مزایده حق پخش ساوت پارک هستند!

فصل ۲۳ام سریال ساوت پارک – South Park از شبکه هولو پخش می‌شود

سریال ساوت پارک

شبکه هولو که هم‌اکنون امتیاز پخش این مجموعه را در اختیار دارد، یکی از متقاضیان اصلی دریافت حق پخش ادامه سریال South Park بوده و احتمال تداوم همکاری آن‌ها با سازندگان اثر بالا است.

داستان ساوت پارک حول چند دانش‌آموز در یک شهر دورافتاده ایالت کلورادو به نام ساوت پارک رقم می‌خورد. این مجموعه به خاطر نقیضه‌هایش از وقایع روز معروف است. به عنوان مثال در قسمت هفته قبل (باند در چین) به اعتراضات خیابانی و درگیری‌های مردم و دولت هنگ‌کنگ طی چند وقت اخیر پرداخته شد. تری پارکر و مت استون تهیه‌کنندگان اصلی مجموعه هستند و تاکنون ۳۰۱ قسمت و ۲۲ فصل از این اثر به صورت کامل پخش شده و فصل ۲۳ام آن هم درحال پخش است. تم اصلی South Park موضوعات سیاسی، مذهبی، اجتماعی و فرهنگی روز آمریکا و بعضا سایر نقاط جهان است. این سریال با وجود ظاهر کودکانه‌اش در واقع مخصوص بزرگسالان است و صحنه‌های حاوی خشونت یا پورنوگرافی زیادی در آن وجود دارد که به هیچ‌وجه مناسب کودکان و نوجوانان نیست.

سریال South Park

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +