صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای ریزر و معرفی لپ تاپ‎های نسل جدید Blade 15 و Blade Pro 17

ریزر و معرفی لپ تاپ‎های نسل جدید Blade 15 و Blade Pro 17

0

شرکت انویدیا در جریان CES 2021، نسل جدید گرافیک‌های موبایلی خود از سری RTX 30 را معرفی کرد. حال به تازگی ریزر تصمیم گرفته از لپ تاپ‎های نسل جدید Blade 15 و Blade Pro 17 رونمایی به عمل آورد که در نوع خود قدرتمند هستند. با آیسام همراه باشید.
دو محصول جدید Blade 15 و Blade Pro 17 همانطور که از نامشان پیداست، دارای نمایشگر ۱۵ و ۱۷ اینچی هستند که با جدیدترین سخت‌افزارها همراهی می‌کنند و باید انتظار عملکردی بالا را داشت. قدرتمندترین مدل به گرافیک پرتوان GeForce RTX 3080 تجهیز شده تا بازیکنان هیچ نقصی را در اجرا گیم پلی شاهد نباشند.

ریزر همچنین نمایشگر باکیفیت و سریعی هم به کار گرفته تا حرفی برای گفتن باقی نماند. هر یک از این مدل‌ها دارای نمایشگر FHD با نرخ نوسازی ۳۶۰ هرتز هستند و البته مدل ۱۵ اینچی را می‌توان با نمایشگر ۲۴۰ هرتز QHD خریداری کرد. مدل ۴K با نرخ نوسازی ۶۰ هرتز هم وجود دارد تا تعادل خوبی بین نرخ و کیفیت تصویر وجود داشته باشد.

Blade Pro 17 در کنار گزینه FHD با نرخ ۳۶۰ هرتز، یک گزینه ۴K UHD با نرخ ۱۲۰ هرتز و QHD با نرخ ۱۶۵ هرتز دارد. هیچ پنل اولدی در کار نیست زیرا هیچ تولیدکننده‌ای چنین مدل عرضه نمی‌کند. Razer Blade 15 از امروز با قیمت ۱۶۹۹.۹۹ دلار / ۱۷۹۹.۹۹ یورو برای پیش خرید در دسترس است و از ۲۶ ژانویه به بازار عرضه می‌شود. Razer Blade Pro 17 امروز با قیمت ۲۲۹۹.۹۹ دلار / ۲۳۹۹.۹۹ یورو برای پیش سفارش در دسترس بوده و مدتی بعد به بازار خواهد رسید.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت ریزر مراجعه کنید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *