صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای زره جدید بازی Monster Hunter Rise رونمایی شد

زره جدید بازی Monster Hunter Rise رونمایی شد

0

کمپانی Capcom از زره جدید بازی Monster Hunter Rise رونمایی کرد. با آیسام همراه باشید.

به زودی یکبار دیگر وقت آن است که با Monster Hunter Rise شروع به شکار کنیم. از زمان رونمایی غافلگیرانه بازی در سال گذشته، کمپانی Capcom بازی را به طور مداوم با نگاه‌های مختلف به عناصری که با آنها تعامل خواهید داشت، به نمایش می‌گذارد. اکنون مجموعه جدیدی از زره‌ها رونمایی شده است.‌

از طریق توییتر رسمی این سری، کپکام ویدیوی جدیدی از زره Somnacanth را کرده است. جستجو برای شخصی‌سازی ظاهر شخصیت خود همیشه بخشی از بازی‌ها بوده است، اما با پیشرفت مجموعه، یک عنصر بسیار بزرگتر شد. این زره دارای رنگ آمیزی کاملاً متمایز بنفش، طلایی و آبی روشن است. می‌توانید از این مورد برای شکارچی خود یا Palico یا همراه Palamute استفاده کنید.

تا تاریخ انتشار بازی Monster Hunter Rise زمان زیادی باقی نمانده و سازندگان تصاویر هنری جدیدی از آن را به اشتراک گذاشته‌اند. با آیسام همراه باشید.

از آنجا که سال ۲۰۲۰ در آستانه پایان است، ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۱ بسیار قدرتمند به نظر می‌رسد. عنوانی که مورد انتظار بسیاری از افراد ، به ویژه کسانی که در ژاپن هستند، بازی Monster Hunter Rise است. این بازی به صورت انحصاری برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود. از زمان رونمایی بازی، کپکام به آرامی جنبه‌های مختلف آن از قبیل سلاح‌ها را به اشتراک گذاشته است.
طی چند روز گذشته، کپکام صلاح دانسته است که موارد مختلف مربوط به Rise را در توییتر رسمی منتشر کند. یکی از این موارد، تصاویر مفهومی برخی شخصیت‌های اصلی مانند Quest Maiden Hinoa. شما در زیر می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید.

بازی Monster Hunter Rise

بازی Monster Hunter Rise بازی Monster Hunter Rise

بازی Monster Hunter Rise در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۱ به صورت انحصاری برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

شرکت کپکام قصد دارد همچنان به انتشار آیتم‌های جدید برای بازی Monster Hunter Rise ادامه دهد. در این بین تریلرهای جدیدی پیرامون دو آیتم آینده عنوان مورد اشاره منتشر شد. با آیسام همراه باشید.

در تریلرهای جدید، دو آیتم Heavy Bowgun و Light Bowgun معرفی شده که سلاح‌های تازه‌ای را به بازی Monster Hunter Rise از سری Monster Hunter خواهند افزود. اگرچه این آیتم‌ها شباهتی به نسخه قبلی ندارد، اما می‌تواند ویژگی‌های نسخه قبل را تداعی کند.

Heg Bowgun همچنان بر روی خنثی سازی خسارات سنگین با مهمات Wyvernheart یا Wyvernsnipe تمرکز دارد. با این وجود، در کنار “Free Silkbind Glide” نیز تحرک قابل توجهی به وجود خواهد آمد. حتی نوع جذاب‌تر “Counter Shot” است که امکان پیش بینی حمله هیولا و سپس بلافاصله پیگیری را فراهم می‌کند.

Light Bowgun هنوز هم برای تیراندازهای سریع انتخاب است ، اگرچه “Silkbind Glide” برای بستن مسافت و دستیابی به برد مطلوب مفید است. در همین حال، می‌توان از “Fanning Vault” برای پریدن به آسمان و آتش زدن به هیولاها از بالا استفاده کرد. شما همچنین می توانید یک Wyvernblast را به سمت حریف ارسال کنید یا در هوا بارگیری کنید.

Monster Hunter Rise در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۱ برای نینتندو سوییچ بیرون می‌رود. در ژانویه ۲۰۲۱ یک نمایش آزمایشی با مدت زمان محدود در فروشگاه الکترونیکی خواهد داشت.

برای مشاهده تریلرهای جدید به لینک زیر مراجعه کنید:

لینک اول

لینک دوم

کمپانی ژاپنی کپکام با عرضه نسخه جدید مجموعه Monster Hunter World یک آمار بی‌نظیر را از خود به ثبت برساند. با فروش فوق العاده این بازی، کپکام برای اولین بار در تاریخ بازی سازی خود به رقم بالای فروش بلغ بر ۱۶ میلیون نسخه دست یافت. بزودی قرار است یک نسخه جدید از این مجموعه محبوب روانه بازار شود. بازی Monster Hunter Rise قرار است به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه شود.

آقای هاروشیرو سوجیموتو، رئیس کپکام در مصاحبه‌ای با وبسایت Nikkei اعلام کرد که طبق برآوردهای آن‌ها این نسخه جدید می‌تواند به اندازه نسخه قبلی مجموعه به فروش رود. آمار بالای پیش خرید بازی خبر از موفقیت تجاری آن در آینده‌ای نه چندان دور می‌دهد. تاریخ انتشار این بازی اواخر ماه مارس سال میلادی آینده است و به همین دلیل آمار فروش آن در گزارش سال مالی پیشرو شرکت ذکر نمی‌شود اما، تا توسعه دهندگان معتقدند تا سال مالی آینده Monster Hunter Rise یک رکورد فروش بسیار خوب را ثبت کرده باشد.

اولین تریلر گیم پلی بازی Monster Hunter Rise در رویداد TGS 2020 منتشر شد

شرکت کپکام در TGS 2020 سعی کرد نمایش طولانی از این عنوان ارائه دهد و چنین نیز شد. تاکنون تریلرهای منتشر شده این بازی چندان طولانی نبودند و طرفداران نمی‌توانستند ارتباطی با گیم پلی برقرار کنند، اما در جدیدترین تریلر چنین نیست.

در جریان تریلر ویژگی‌های گیم پلی Monster Hunter Rise به خوبی نمایان است و اگر از طرفداران سری Monster Hunter باشید، قطعا می‎تواند برای شما بازی موردانتظاری محسوب شود. Capcom قصد دارد این عنوان را در ۲۶ مارس ۲۰۲۱ یا ۶ فروردین ۱۴۰۰ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کند.

در حقیقت این عنوان انحصاری کامل نینتندو سوییچ است و قرار نیست آن را روی پلتفرم دیگری تجربه کنید. شما می‌توانید این ویدئو گیم پلی بازی آینده شرکت کپکام را در ادامه مشاهده نمایید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *