مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فوتبالزلاتان از میلان جدا می‌شود
شناسه خبر :243209
چهارشنبه, 25 مارس 2020
87
 

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از کوریره دلااسپورت، در بین همه بلاتکلیفی های بوجود آمده به علت شیوع ویروس همه گیر کرونا، آینده زلاتان ابراهیموویچ در میلان و شاید به طور کلی در عرصه فوتبال نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. مدعی شد زلاتان چندان از شرایط راضی نبوده و ممکن است […]


به گزارش همشهری آنلاین به نقل از کوریره دلااسپورت، در بین همه بلاتکلیفی های بوجود آمده به علت شیوع ویروس همه گیر کرونا، آینده زلاتان ابراهیموویچ در میلان و شاید به طور کلی در عرصه فوتبال نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. مدعی شد زلاتان چندان از شرایط راضی نبوده و ممکن است طی هفته های آتی از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

با جدایی زوونمیر بوبان و احتمالا پائولو مالدینی از بلاشگاه میلان، زلاتان دیگر انگیزه چندانی برای ادامه فعالیت در این تیم ندارد. ستاره سوئدی با درخواست این دو بازوی اجرایی باشگاه میلان راهی سن سیرو شده بود و حالا از اتفاقات رخ داده چندان راضی نیست.

اما ایوان گازیدیس، مدیر میلان امیدوار است بتواند زلاتان را راضی کند یک فصل دیگر در میلان باقی بماند. روسونری به دنبال انقلابی تابستانی و خرید بازیکنان جدید بوده و مدیریت این باشگاه معتقد است حضور بازیکن باتجربه ای مانند زلاتان برای فصل بعد به سود این تیم خواهد بود. ستاره سوئدی در حال حاضر به همراه خانواده اش در سوئد مستقر بوده و در حال ارزیابی شرایط است. هنوز تصمیم زلاتان در مورد آینده قطعی نشده و مدیران میلان امیدوار به توافق با این مهاجم ۳۸ ساله هستند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +