مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام زلزله عصر امروز در کردستان هم خسارت جانی نداشت
شناسه خبر :70895
دوشنبه, 11 دسامبر 2017
114
 

جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران کردستان جزئیات زلزله امروز را تشریح کرد. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، «امیر قادری» در جمع خبرنگاران کردستان گفت: بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران و مرکز لرزه‌نگاری کشوری، زلزله امروز ساعت 17 و 39 دقیقه با قدرت 6 ریشتر و زلزله دوم ساعت 18 و […]


جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران کردستان جزئیات زلزله امروز را تشریح کرد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، «امیر قادری» در جمع خبرنگاران کردستان گفت: بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران و مرکز لرزه‌نگاری کشوری، زلزله امروز ساعت 17 و 39 دقیقه با قدرت 6 ریشتر و زلزله دوم ساعت 18 و 12 دقیقه با قدرت 4.9 ریشتر در مرز ایران و عراق و فاصله میان حلبچه عراق و ازگله کرمانشاه روی داده است.

وی افزود: در گزارشی که از فرمانداران شهرستان‌های استان و بخشداری‌های بخش‌های تابعه دریافت شد خوشبختانه تلفات جانی نداشتیم و تنها خسارتی جزیی به برخی واحدهای مسکونی شهری و روستایی در شهرستان‌های مریوان، کامیاران و سروآباد وارد شد که به شکل ترک‌خوردگی جزیی بوده است.

وی با بیان این‌که شورای هماهنگی مدیریت بحران کردستان آماده‌باش کامل در سطح استان اعلام کرده است، خاطرنشان کرد: البته این موضوع به معنای آن نیست که مردم نگران باشند و تنها باید با حفظ خونسردی جانب احتیاط را رعایت کنند.

قادری از مردم خواست به شایعات در مورد زلزله توجه نکنند و تنها به اخباری که از طریق رسانه‌های رسمی مانند صداوسیما منعکس می‌شود، توجه کنند.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +