مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالساخت دنباله فیلم Knives Out رسما تایید شد
شناسه خبر :223809
جمعه, 14 فوریه 2020
119
 

شرکت لاینزگیت به تازگی تایید کرده است آن‌ها به دنبال موفقیت‌های فیلم Knives Out در نزد منتقدین و گیشه، به‌زودی دنباله این اثر را خواهند ساخت. فیلم Knives Out (چاقوکشی) به کارگردانی و نویسندگی ریان جانسون نامزد سه جایزه گلدن گلوب و اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی شد و بسیاری از دوست‌داران آثار جنایی، خصوصا افرادی که […]


شرکت لاینزگیت به تازگی تایید کرده است آن‌ها به دنبال موفقیت‌های فیلم Knives Out در نزد منتقدین و گیشه، به‌زودی دنباله این اثر را خواهند ساخت.

فیلم Knives Out (چاقوکشی) به کارگردانی و نویسندگی ریان جانسون نامزد سه جایزه گلدن گلوب و اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی شد و بسیاری از دوست‌داران آثار جنایی، خصوصا افرادی که به سبک کتاب‌های آگاتاکریستی علاقه دارند به تحسین این فیلم پرداختند و عده‌ای حتی لقب بهترین فیلم جنایی-معمایی سال ۲۰۱۹ را به ساخته جانسون دادند. حالا شرکت لاینزگیت که وظیفه توزیع و ساخت این اثر را برعهده داشت، تایید کرده است دنباله Knives Out ساخته خواهد شد.

علاوه‌بر تایید ساخت نایفز اوت ۲، اعلام شد مجموع فروش جهانی این فیلم از ۳۰۰ میلیون دلار عبور کرده است که موفقیت بزرگی برای چنین اثری محسوب می‌شود. بودجه ساخت فیلم چاقوکشی ۴۰ میلیون دلار بوده و به هیمن خاطر می‌توان گفت جانسون فیلم سودآوری برای لاینزگیت ساخته است!

از میان بازیگران حاضر در فیلم می‌توان به دنیل کریگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جیمی لی کرتیس، تونی کولت، دان جانسون، مایکل شنون، کاترین لانگفورد، جیدن مارتل و کریستوفر پلامر اشاره کرد که همگی توانسته بودند به درستی وظایف خود را انجام دهند و یک خانواده از درون گسسته، اما ظاهر بین و متفرعن را به وجود بیاورند.

نظرات خود پیرامون این فیلم را با سایر کاربران آیسام به اشتراک بگذارید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +