مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالسرویس اپل تی وی پلاس از آبان ماه کار خود را آغاز خواهد کرد
شناسه خبر :169405
سه‌شنبه, 10 سپتامبر 2019
124
 

در جریان مراسم رونمایی از خانواده آیفون ۱۱، رسما اعلام شد سرویس اپل تی وی پلاس با حق اشتراک ماهیانه ۴٫۹۹ دلار از ۱۰ آبان (۱ نوامبر) کار خود را آغاز خواهد کرد. اپل طی سال جاری با تهیه‌کنندگان، کارگردانان و مجری‌های بسیاری وارد مذاکره شد تا سرویس اپل تی وی پلاس بتواند شروع امیدوار […]


در جریان مراسم رونمایی از خانواده آیفون ۱۱، رسما اعلام شد سرویس اپل تی وی پلاس با حق اشتراک ماهیانه ۴٫۹۹ دلار از ۱۰ آبان (۱ نوامبر) کار خود را آغاز خواهد کرد.

اپل طی سال جاری با تهیه‌کنندگان، کارگردانان و مجری‌های بسیاری وارد مذاکره شد تا سرویس اپل تی وی پلاس بتواند شروع امیدوار کننده‌ای داشته باشد و این کمپانی آمریکایی تا حدودی توانست نام‌های بزرگی را مجاب به همکاری کند. از آبان ماه با پرداخت ماهیانه فقط ۴٫۹۹ دلار می‌توانید به همه محتواهای موجود بر روی این سرویس دسترسی داشته باشید و جالب‌تر اینکه اگر یکی از آیفون‌های جدید را خریداری نمایید، تا یک سال به طور رایگان قادر خواهید بود از سرویس Apple TV Plus استفاده کنید!

سرویس اپل تی وی پلاس برای صاحبان آیفون‌ها

اگر به تازگی یک گوشی آیفون خریداری کرده‌اید یک خبر خوب برای شما داریم! شما از ۱۰ آبان ماه به مدت ۳ ماه به صورت رایگان به این سرویس دسترسی دارید و می‌توانید اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار ۶ نفر دیگر از دوستان یا اعضای خانواده‌تان هم قرار دهید!

هم‌اکنون رقبای این سرویس یعنی نت‌فلیکس و دیزنی پلاس، حداقل ۱۲٫۹۹ و ۶٫۹۹ دلار بابت حق اشتراک یک ماهه دریافت می‌کنند که برای برخی افراد که به دنبال یک سرویس اقتصادی هستند، اپل تی وی + انتخاب منطقی به نظر می‌رسد. البته نباید این را از یاد برد که مجموعه‌های انحصاری نت‌فلیکس مخاطبان بسیاری در سراسر جهان دارند و اپل تا به امروز بجز چند سریال چشمگیر، خیلی محتوای جذابی را تبلیغ نکرده است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +