مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالسریال داستان های ترسناک آمریکایی (American Horror Story) برای سه فصل دیگر تمدید شد
شناسه خبر :209893
دوشنبه, 13 ژانویه 2020
174
 

شبکه فاکس به طور رسمی بازگشت سارا پلسون برای فصل دهم سریال داستان های ترسناک آمریکایی (American Horror Story) را تایید و اعلام کرد این مجموعه حداقل سه فصل دیگر ادامه خواهد داشت. رایان مورفی که او را برای نوشتن فیلم‌نامه سریال داستان های ترسناک آمریکایی می‌شناسیم تایید کرد سارا پلسون، تنها بازیگری که در تمامی فصل‌های این […]


شبکه فاکس به طور رسمی بازگشت سارا پلسون برای فصل دهم سریال داستان های ترسناک آمریکایی (American Horror Story) را تایید و اعلام کرد این مجموعه حداقل سه فصل دیگر ادامه خواهد داشت.

رایان مورفی که او را برای نوشتن فیلم‌نامه سریال داستان های ترسناک آمریکایی می‌شناسیم تایید کرد سارا پلسون، تنها بازیگری که در تمامی فصل‌های این مجموعه حضور داشته باری دیگر برای حضور در فصل دهم American Horror Story با مسئولان شبکه FOX به توافق رسیده است و ماجراهای این سریال ترسناک هنوز ادامه دارد.

پلسون در گفت‌وگوی اخیرش اعلام کرده است چیزی از شخصیت خود در فصل دهم American Horror Story و خط داستانی این فصل نمی‌داند و او هم مانند هواداران منتظر است تا با آغاز پروسه ساخت سریال، اطلاعات بیشتری در اختیارش قرار بگیرد. او در این باره به The Wrap گفت:

من هیچ ایده‌ای ندارم که این فصل چگونه خواهد بود… اما من به عنوان یک بازیگر میهمان با نقش کوتاه بازنمی‌گردم و یکی از شخصیت‌های اصلی قصه هستم.

همچنین وقتی از پلیسون درباره حضور او در فصل‌های ۱۱ و ۱۲ مجموعه داستان های ترسناک آمریکایی پرسیده شد، او توضیح داد:

به امید خدا، من چیزی در این‌باره نمی‌دانم، ولی با توجه به صحبتم با مورفی (نویسنده سریال)، می‌توانم بگویم من در آن فصل‌ها هم حضور خواهم داشت!

سارا پلسون تا به امروز برای هنرنمایی در این سریال ۵ جایزه امی دریافت کرده است و بجز فصل هشتم با نام American Horror Story: Apocalypse که نقشی فرعی داشت، در مابقی فصل‌ها جزء شخصیت‌های تاثیرگذار بوده است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +