مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالسریال ساینفلد (Seinfeld) در سال ۲۰۲۱ به نت‌فلیکس می‌آید
شناسه خبر :173402
سه‌شنبه, 17 سپتامبر 2019
204
 

نت‌فلیکس موفق شده است حق پخش سریال ساینفلد (Seinfeld) را به دست آورد و از ابتدای سال ۲۰۲۱ هر ۹ فصل و ۱۸۰ قسمت این مجموعه کمدی بر روی این سرویس وی او دی قرار خواهند گرفت. سریال ساینفلد از ابتدای سال ۱۹۸۹ پخش خود را آغاز کرد و رفته رفته توانست به حاکم بی‌چون و […]


نت‌فلیکس موفق شده است حق پخش سریال ساینفلد (Seinfeld) را به دست آورد و از ابتدای سال ۲۰۲۱ هر ۹ فصل و ۱۸۰ قسمت این مجموعه کمدی بر روی این سرویس وی او دی قرار خواهند گرفت.

سریال ساینفلد از ابتدای سال ۱۹۸۹ پخش خود را آغاز کرد و رفته رفته توانست به حاکم بی‌چون و چرای سبک سیتکام تبدیل شود و طی دهه ۹۰ میلادی به یکی از محبوب‌ترین و برترین سریال‌ها از نظر مردم و منتقدان تبدیل شد. نت‌فلیکس طی سال‌های اخیر قصد داشته با آوردن مجموعه‌های محبوب تلویزیونی به سرویس خود کاربرانش را از نیاز به هر سرویس وی او دی و حتی شبکه کابلی دیگری برای دیدن سریال‌های محبوبشان بی‌نیاز کند و حالا نوبت به سریال Seinfeld رسیده است.

سریال ساینفلد

با اضافه شدن سرویس‌هایی مانند اپل تی وی پلاس و دیزنی پلاس به جمع رقیبان نت‌فلیکس، این رسانه از پاییز کار دشوارتری برای حفظ مخاطبانش دارد؛ زیرا به عنوان مثال سرویس یک ماهه اپل تقریبا ۴۰% سرویس ماهیانه نت‌فلیکس قیمت دارد، هرچند محتواهای انحصاری که در آن‌ها وجود دارد اصلا قابل مقایسه نیست، اما بازهم ممکن است برخی کاربران به دیزنی + یا اپل تی وی + کوچ کنند.

نت‌فلیکس برنده رقابت برای خرید امتیاز سریال ساینفلد

رسانه‌ها و سرویس‌های دیگری همچون اچ‌بی‌او مکس، هولو (تمدید قرار داد) و… به دنبال خرید امتیاز حق پخش سریال Seinfeld بودند، اما در نهایت امر این نت‌فلیکس بود که توانست سونی را به عنوان توزیع کننده این مجموعه، متقاعد به همکاری کند.

هنوز تا قرار گرفتن ساینفلد در نت‌فلکیس فاصله زیادی داریم (نزدیک به ۱۴ ماه!) اما این خبر که شما می‌توانید تمامی ۱۸۰ قسمت این مجموع را در کیفیت‌های مختلف بر روی نت‌فلیکس تماشا کنید برای دوست‌داران سریال‌های طنز خبری خوشحال کننده است. بسیاری از منتقدان، خصوصا آن‌ها که اکنون در دهه ششم از زندگی خود هستند، Seinfeld را بهترین سیتکام تاریخ می‌دانند. مسئله‌ای که با در نظر گرفتن افتخارات سریال چندان غیرمنطقی نیست. قسمت مسابقه (The Contest) از این مجموعه توسط مجله TV Guide «بهترین قسمت در تاریخ تلویزیون» لقب گرفته است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +