مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالسریال سیزده دلیل برای اینکه (۱۳ Reasons Why) برای فصل چهارم تمدید شد
شناسه خبر :149058
شنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
104
 

دقایقی قبل شبکه نت‌فلیکس رسما ساخت فصل چهارم و پایانی سریال سیزده دلیل برای اینکه (۱۳ Reasons Why) را تایید کرد تا بالاخره شاهد پایان ماجرای هانا باشیم. در حالی که فصل سوم سریال سیزده دلیل برای اینکه پخش نشده، نت‌فلیکس از الان ساخت فصل پایانی این مجموعه جوان‌پسند را تایید کرد. فصل سوم این سریال که […]


دقایقی قبل شبکه نت‌فلیکس رسما ساخت فصل چهارم و پایانی سریال سیزده دلیل برای اینکه (۱۳ Reasons Why) را تایید کرد تا بالاخره شاهد پایان ماجرای هانا باشیم.

در حالی که فصل سوم سریال سیزده دلیل برای اینکه پخش نشده، نت‌فلیکس از الان ساخت فصل پایانی این مجموعه جوان‌پسند را تایید کرد. فصل سوم این سریال که در ۱۳ قسمت تولید شد، قرار است در ۲۳ آگوست امسال (۱ شهریور) منتشر شود که به ماجرای گم‌شدن برایس واکر و شرایط سایر شخصیت‌ها پس از اتفاقات دو فصل نخست می‌پردازد.

جزئیات فصل ۴ سریال سیزده دلیل برای اینکه

تعداد قسمت‌ها و جزئیات داستانی فصل چهارم سریال ۱۳ Reasons Why مشخص نیست، اما طبیعتا نت‌فلیکس در بخش پایانی این مجموعه خود به سال آخر دبیرستان و فرق‌التحصیلی کلی و دوستانش می‌پردازد. سریال ترتین ریزن وای در سال ۲۰۱۷ توانست به یکی از موفق‌ترین سریال‌ها تبدیل شود که با اقبال مناسبی از سوی منتقدان و بینندگان روبه رو شد، اما فصل دوم این سریال نتوانست آنطور که باید و شاید رضایت بینندگانش را به دست آورد.

ماه گدشته به خاطر فشارهای برخی سازمان‌های حمایت از سلامت نوجوانان، برای پیشگری از خودکشی احتمالی نوجوانان پس از دیدن این سریال، نت‌فلیکس صحنه مربوط به خودکشی هانا بیکر را حذف کرد.

اگر سیزده دلیل برای اینکه را دیده‌اید، نظرات خود پیرمون این مجموعه را با سایر کاربران آیسام به اشتراک بگذارید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +