مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فوتبالسپاهان به صدر جدول رفت | رحمتی مانع شکست شهرخودرو شد
شناسه خبر :198645
جمعه, 13 دسامبر 2019
128
 

به گزارش همشهری آنلاین، سپاهان بعد از ۳ تساوی متوالی مقابل استقلال، شهر خودرو و نساجی در ورزشگاه نقش جهان دو بر صفر برابر یاران حسین فرکی به برتری رسید تا با ۲۸ امتیاز و یک بازی کمتر در صدر جدول قرار گرفت. گیورگی گولسیانی در این بازی در دقیقه ۲۱ از روی نقطه پنالتی […]


به گزارش همشهری آنلاین، سپاهان بعد از ۳ تساوی متوالی مقابل استقلال، شهر خودرو و نساجی در ورزشگاه نقش جهان دو بر صفر برابر یاران حسین فرکی به برتری رسید تا با ۲۸ امتیاز و یک بازی کمتر در صدر جدول قرار گرفت.

گیورگی گولسیانی در این بازی در دقیقه ۲۱ از روی نقطه پنالتی و امید نورافکن در دقیقه ۴۲ با شلیکی زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه شیخ ویسی را باز کردند. پیکان با این شکست در امتیاز ۱۳ باقی ماند.

در سایر بازی‌های هفته پانزدهم دیدار تیم‌های شهر خودرو و نساجی با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در این بازی بدون شک سید مهدی رحمتی ستاره میدان بود و دو موقعیت عالی را با واکنش‌های استثنایی مهار کرد. در این دیدار غیبت محمد عباس زاده مهاجم نساجی تعجب همگان را برانگیخت. در پایان این دیدار نیز خبرنگاران مازندرانی به دلیل عدم حضور یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری قبل از بازی،  کنفرانس خبری بعد از بازی او را تحریم کردند. شهر خودرو با این تساوی با ۲۵ امتیاز در مکان چهارم جدول قرار گرفت.

تیم تراکتورسازی نیز بعد از جدایی دنیزلی و حضور احد شیخ لاری به عنوان سرمربی موقت به چند هفته ناکامی خود پایان داد و با یک گل فولاد خوزستان را مغلوب کند. رضا اسدی در دقیقه ۷۳ تنها گل این دیدار را به ثمر رساند.

تراکتورسازی با این پیروزی با ۲۱ امتیاز در رتبه هشتم قرار گرفت.

در ادامه این بازی‌ها فردا استقلال به مصاف شاهین بوشهر می‌رود و پرسپولیس در شهر قدس با سایپا روبرو خواهد شد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +