مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالسیمپسون‌ها ۲۷ سال قبل شیوع ویروس کرونا را پیش‌بینی کرده بودند + ویدیو
شناسه خبر :229920
سه‌شنبه, 25 فوریه 2020
108
 

طرفداران سیمپسون ها (The Simpsons) باور دارند که در سال ۱۹۹۳، شیوع ویروس کرونا در این سریال پیش‌بینی شده بود؛ البته با اندکی اختلاف در جزئیات! انیمیشن سیمپسون ها به پیش‌بینی اتفاقات مهم با جزئیات دقیق، معروف است. مثلا می‌توانیم به پیش‌بینی نتایج جام جهانی فوتبال، اختراع ساعت‌های هوشمند و انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس […]


طرفداران سیمپسون ها (The Simpsons) باور دارند که در سال ۱۹۹۳، شیوع ویروس کرونا در این سریال پیش‌بینی شده بود؛ البته با اندکی اختلاف در جزئیات!

انیمیشن سیمپسون ها به پیش‌بینی اتفاقات مهم با جزئیات دقیق، معروف است. مثلا می‌توانیم به پیش‌بینی نتایج جام جهانی فوتبال، اختراع ساعت‌های هوشمند و انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا اشاره کنیم. حالا برخی از علاقه‌مندان در اپیزود ۲۱ از فصل چهارم با عنوان «مارج در زندان» مورد دیگری را یافته‌اند؛ شیوع ویروس کرونا در سطح جهان!

بیماری مورد اشاره در این اپیزود، آنفولانزای اوساکا نام داشت و منشا انتقال ویروس، یک کارگر بیمار در ژاپن بود. او هنگام بسته‌بندی یک محصول در کارخانه، سرفه می‌کند و پس از ارسال بسته به آمریکا، بیشتر اهالی اسپرینگ‌فیلد را آلوده می‌سازد.

البته می‌دانیم که کروناویروس جدید از ووهان چین شیوع پیدا کرد؛ یعنی حدود ۲۰۰۰ کیلومتر دورتر از اوساکای ژاپن. پس این را باید یکی از پیش‌بینی‌های نه‌چندان دقیق سیمپسون‌ها قلمداد کنیم. با وجود این، برخی از کاربران فضای مجازی کاملا تحت تاثیر قرار گرفته‌اند و حتی میزان دقت این سریال در پیش‌بینی آینده را ترسناک می‌دانند.

پیش‌بینی شیوع ویروس کرونا در سریال سیمپسون ها

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +