مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام سلامتشناسایی ۳۱۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور
شناسه خبر :245819
سه‌شنبه, 31 مارس 2020
109
 

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز:سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا از شناسایی بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد. به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز، دکتر جهانپور سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در نشست خبری با خبرنگاران گفت:« امروز در فاز مدیریت شده این بیماری […]


به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز:سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا از شناسایی بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد.

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز، دکتر جهانپور سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در نشست خبری با خبرنگاران گفت:« امروز در فاز مدیریت شده این بیماری قرار داریم که به جز مشارکت جمعی و پذیرش عملی و تلاش مردم در کنار مدخلات حاکمیتی میسر نبود. با توجه به در پیش بودن روز طبیعت و با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برای تشدید فاصله گذاری اجتماعی این همکاری و هماهنگی دستگاه قضایی در سراسر کشور ما را در مدیریت این بیماری همراهی خواهد کرد.»

وی گفت:« از ظهر دیروز تا امروز ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۱۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند و مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به ۴۴۶۰۶ مورد رسید. خوشحالیم که تا کنون ۱۴۶۵۶نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده‌اند .»

وی افزود:« متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع قربانیان این بیماری در کشور به ۲۸۹۸ نفر رسید. همچنین ۳۷۰۳نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +