مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار فرهنگیشهید مطهری به روایت “مجاهد”/ ویژه‌برنامه‌ ۲ روزه شبکه افق- اخبار فرهنگی – مجله آیسام
شناسه خبر :259588
پنج‌شنبه, 30 آوریل 2020
99
 

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در این برنامه علی غلامی استاد دانشگاه امام صادق(ع) و استاد دوره‌های مطالعاتی آثار شهید مطهری به گفتگو درباره زندگی و شخصیت معلم انقلاب از دیدگاه تاریخی خواهند پرداخت. برنامه تلویزیونی “مجاهد” در دو روایت، شخصیت و آرای شهید مطهری را واکاوی خواهد کرد که روایت اول این برنامه […]


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در این برنامه علی غلامی استاد دانشگاه امام صادق(ع) و استاد دوره‌های مطالعاتی آثار شهید مطهری به گفتگو درباره زندگی و شخصیت معلم انقلاب از دیدگاه تاریخی خواهند پرداخت.

برنامه تلویزیونی “مجاهد” در دو روایت، شخصیت و آرای شهید مطهری را واکاوی خواهد کرد که روایت اول این برنامه با عنوان «هجرت» به بررسی فراز و نشیب زندگی و هجرت استاد شهید از فریمان به قم در دوره اختناق رضاخانی و هجرت از قم به تهران و تاثرات آن در اوج گیری نهضت اسلامی حضرت امام(ره) می‌پردازد.

روایت دوم از برنامه مجاهد با عنوان «فیلسوف فطرت» اندیشه شهید مطهری و نقش آن در اسلامی ماندن نهضت امام و احیای تفکر اسلامی در دوره معاصر را را بررسی می‌کند.

در هر قسمت از برنامه مجاهد، مستندهای کوتاهی با موضوع شخصیت، مبارزه و آرای شهید مطهری پخش خواهد شد.

“مجاهد” در ایام شهادت سید مرتضی آوینی در فروردین ماه نیز در سه روایت به بررسی زیست و زمانه سید شهیدان اهل قلم پرداخت و در ادامه به بررسی اندیشه و جهاد دیگر شخصیت های فرهنگی و متفکر انقلاب اسلامی می‌پردازد.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +