مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فوتبالصدرنشینی قاطع جوانان ایران در مقدماتی آسیا | ایران ۴ – نپال صفر
شناسه خبر :192260
جمعه, 8 نوامبر 2019
123
 

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال جوانان ایران در دومین بازی مرحله مقدماتی مسابقات در گروه چهارم از ساعت ١٧:۴۵ دقیقه برابر نپال قرار گرفت که نیمه اول این بازی بدون گل تمام شد. جوانان ایران در این نیمه بارها صاحب موقعیت گلزنی شدند اما دروازه بان نپال […]


به گزارش همشهری آنلاین به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال جوانان ایران در دومین بازی مرحله مقدماتی مسابقات در گروه چهارم از ساعت ١٧:۴۵ دقیقه برابر نپال قرار گرفت که نیمه اول این بازی بدون گل تمام شد.

جوانان ایران در این نیمه بارها صاحب موقعیت گلزنی شدند اما دروازه بان نپال موفق به مهار ضربات بازیکنان ایران شد و نیمه نخست بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم حملات ایران با شدت بیشتری دنبال شد تا بالاخره محمدمهدی احمدی قفل دروازه حریف را در دقیقه ٧۵ شکست.

در دقیقه ٨٢ احمدرضا جلالی با یک ضربه دقیق برای دومین بار دروازه نپال را گشود و ٣ دقیقه بعد علیرضا منظمی زننده گل سوم ایران بود. در ادامه و در دقیقه ٩٠ آریا برزگر هم موفق به گلزنی شد تا پیروزی ایران را پر رنگ‌تر کند.

این مسابقه در پایان با نتیجه  ۴ بر صفر به سود ایران تمام شد و شاگردان پورموسوی با ۶ امتیاز و ٧ گل زده با اقتدار در صدر جدول گروه ایستادند در حالی که امارات و قرقیزستان با ٣ امتیاز در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +