مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام علم و دانشصد سال بعد از مرگ چه اتفاقی برای بدن رخ می‌دهد؟ (آیسام)
شناسه خبر :192044
جمعه, 8 نوامبر 2019
118
 

بعد از مرگ کدام عضو اول از همه نابود می‌شود و کدام اعضا بیشتر دوام می‌آورند؟ در ادامه از اتفاقاتی که تا صد سال پس از مرگ برای بدن می‌افتد، آگاه می‌شوید. ما وقتی به مرگ فکر می‌کنیم، بیشتر از همه زندگی پس از مرگ و اتفاقاتی که برای روح و بدنمان می‌افتد، ذهنمان را […]


بعد از مرگ کدام عضو اول از همه نابود می‌شود و کدام اعضا بیشتر دوام می‌آورند؟ در ادامه از اتفاقاتی که تا صد سال پس از مرگ برای بدن می‌افتد، آگاه می‌شوید.

ما وقتی به مرگ فکر می‌کنیم، بیشتر از همه زندگی پس از مرگ و اتفاقاتی که برای روح و بدنمان می‌افتد، ذهنمان را درگیر می‌کند. شاید فکر کنید که مرگ یک اتفاق فوری است که در آن ضربان قلب و تنفس متوقف می‌شود، اما اینطور نیست و پس از مرگ فرایندهای مختلفی در بدنمان اتفاق می‌افتد. بدن انسان از بیش از ۲۰۰ استخوان، چندین تریلیون میکروب و بیش از ۳۷ تریلیون سلول تشکیل شده است.

چند دقیقه پس از مرگ، فعالیت مغز از کار می‌افتد و پس از آن قلب از تپش می‌ایستد و دیگر خون به هیچ عضوی از بدن نمی‌رسد و اکسیژن وارد بافت‌ها نمی‌شود. در ادامه بدن آب می‌افتد و اندام‌ها نمی‌توانند خود را زنده نگه دارند و اقدام به خودتخریبی می‌کنند. شاید دانستن اتفاقات جالبی که بعد از مرگ برای بدن شما می‌افتد، جالب و البته ترسناک باشد. به همین دلیل اکنون ویدیویی را در آیسام برای شما آماده کرده‌ایم تا ببینید تا صد سال بعد از مرگ چه اتفاقی برای بدن می‌افتد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید.

ویدیوی اتفاقاتی که بعد از مرگ برای بدن می‌افتد

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +