مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فوتبالصعود شهر خودرو به جایگاه دوم جدول | شهر خودرو جای پرسپولیس را گرفت
شناسه خبر :192216
جمعه, 8 نوامبر 2019
116
 

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، در این بازی پارس جم به دلیل اخراج فراز کمالوند در بازی قبلی او را روی نیمکت خود در اختیار نداشت. تیم فوتبال شهر خودرو در دقیقه ۷۸ این دیدار به گل رسید تا به ششمین پیروزی خود در این فصل دست پیدا کند. ارسال سعید صادقی با کنترل خوب […]


به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، در این بازی پارس جم به دلیل اخراج فراز کمالوند در بازی قبلی او را روی نیمکت خود در اختیار نداشت. تیم فوتبال شهر خودرو در دقیقه ۷۸ این دیدار به گل رسید تا به ششمین پیروزی خود در این فصل دست پیدا کند. ارسال سعید صادقی با کنترل خوب حسین مهربان و ضربه پای چپ او درون دروازه دخسوس جای گرفت.

این تیم روز جمعه هفته آینده ۲۴ آبان دیدار عقب افتاده خود را مقابل گل گهر سیرجان برگزار می کند. اگر شهر خودرو موفق به شکست دادن حریف کرمانی خود شود با ۲۳ امتیاز صدر جدول یگ برتر فوتبال ایران را از سپاهان خواهد گرفت.

ورزشگاه امام رضا (ع) – دیدار شهر خودرو و پارس جم بوشهر

در این بازی جلوه‌ای زیبای از همبستگی خراسانی‌ها با بر افراشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشته شد تا پاسخ کوبنده‌ای باشد به برخی تماشاگران هنجار شکن که صحنه‌های ناخوشایندی را در دیدار با تراکتور  و استقلال رقم زدند. البته این حرکت در بیشتر ورزشگاه‌های کشور در بازی‌های امروز لیگ برتر انجام شد.

نفت‌ مسجدسلیمان نیز در بازی دیگر این هفته لیگ برتر با نتیجه بدون گل مقابل نساجی مازندران متوقف شد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +