مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالضد حال‌ها و سورپرایزهای اسکار ۲۰۱۸
شناسه خبر :121919
یکشنبه, 16 ژوئن 2019
314
 

دیروز شاهد اعلام نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ بودیم و اسامی زیادی در این لیست قرار گرفته‌اند ولی نبود بعضی از نام‌های بزرگ جای تعجب دارد و ما قصد داریم از ضد حال‌ها و سورپرایزهای اسکار ۲۰۱۸ برای شما بنویسیم. ۱- جیمز فرانکو عجیب‌ترین موضوع ممکن که باعث غافلگیری بسیاری شد نبود جیمز فرانکو در لیست کاندیدهای بهترین بازیگر […]


دیروز شاهد اعلام نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ بودیم و اسامی زیادی در این لیست قرار گرفته‌اند ولی نبود بعضی از نام‌های بزرگ جای تعجب دارد و ما قصد داریم از ضد حال‌ها و سورپرایزهای اسکار ۲۰۱۸ برای شما بنویسیم.

۱- جیمز فرانکو

عجیب‌ترین موضوع ممکن که باعث غافلگیری بسیاری شد نبود جیمز فرانکو در لیست کاندیدهای بهترین بازیگر مرد اسکار امسال است. جیمز فرانگو که چندی پیش در گلدن گلوب به عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب شد، حالا باید اسکار را از خانه خودش تماشا کند. در واقع فیلم The Disaster Artist تنها توانست در ی بخش کاندید شود که آن هم بهترین فیلم‌نامه اقتباسی است.

۲- تام هنکس

تنها دانستن این که تام هنکس در نقش ویراستار مجله واشنگتن پست، «بن بردلی» (Ben Bradlee)، شما را مجاب به تماشا این اثر می‌کند و تنها توقع دارید که شاهد حضور او در مراسم اسکار باشید. واقعا جای تعجب دارد که چرا آکادمی اسکار نقش‌آفرینی عالی او در فیلم The Post را نادیده گرفته است.

۳- لسلی منویل

لسلی منویل یا کاندید شدن برای بهترین بازیگر زن مکمل خیلی‌ها را غافلگیر کرد. تاکنون تنها عملکرد قابل توجه لسلی منویل در فصل جوایز مربوط به نقشش به عنوان خواهر دنیل دی لوئیس بود که جایزه بفتا را کسب کرد.

۴- هالی هانتر 

فیلم The Big Sick به عملکرد بسیار خوبش در فصل جوایز ادامه می‌دهد و نبود هالی هانتر در لیست نامزدها بسیار عجیب و شکه کننده است، تا حدی که انتظار داشتیم جین کریک از Broadcast News رو صحنه به شنانه اعتراض طوفان به پا کند.

۵- آرمی همر

ما همانند شخصیت تیموتی کالامنت از فیلم Call Me by Your Name در نقاط کلدی داستان بسیار ناراحت بود و زمانی که نام آرمی همر برای بخش بهترین بازیگر مرد مکمل را نشنیدیم، کمی درک کردیم که ناراحت بودن به چه معنی است.

۶- پاول توماس و فیلم Phantom Thread

پاول توماس و Phantom Thread یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های بخش‌های بهترین کارگردانی و بهترین فیلم بودند. پنج سال پیش که پاول اندرسون با فیلم The Master نتوانست به اسکار راه یابد خیلی‌ها غافلگیر شدند ولی حالا هم خود توماس و هم فیلمش یکی از شانس‌های کسب جایزه هستند و در این میان باید به او تبریک گفت و خوشحال باشیم که اسکار ما را به شکل بدی غافلگیر نکرد.

۷- مارتین مک دونا

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri توانسته از در هفت بخش مختلف اسکار نامزد شود که یکی از آن‌ها بهترین فیلم سال است ولی باید اعتراف کرد که مارتین مک دونا استحقاق این را داشت که در لیست بهترین کارگردان قرار گیرد.

۸- ریچل موریسون

رایچل موریسون با نامزد شدن برای بهترین فیلم‌برداری برای فیلم Mudbound تاریخ ساز شده است و به اولین زنی تبدیل شده است که به چنین افتخاری دست یافته است. امسال سال بسیار مهمی برای او خواهد بود و یک پروژه بزرگ دیگر به نام Black Panther را نیز فیلم‌برداری خواهد کرد.

۹- جیک جیلنهال

جیک جیلنهال با بازی در فیلمStronger نشان داد که چه بازیگر توانایی است و مطمئنا استحاق او از دنزل واشنگتن که به شکل عجیبی با بازی در فیلم Roman J. Israel, Esq نامزد بهترین بازیگر شده است برای این بخش بیشتر بود.

۱۰- تیفانی هدیش

تیفانی هدیش در هنگام خواندن بعضی از اسامی بر روی صحنه دچار مشکل شد ولی نبود اسم او در میان نازمدهای بهترین بازیگر زن نقش مکمل تعجب‌برانگیزتر است. نقش‌آفرینی بی‌نظیر او در فیلم Girls Trip باعث شده است که در فصل جوایز نام او را بارها بشنویم.

۱۱- هانگ چاو و فیلم Downsizing 

هانگ چاو به خاطر بازی در فیلم Downsizing می‌توانست در لیست نامزدهای بهترین بازیگر زن نقش مکمل حضور داشته باشد و با توجه به حضور اودر گلدن گلوب ما چنین انتظاری داشتیم. از طرف دیگر با اینکه فیلم Downsizing در بخش‌های مهم شانسی برای کسب جایزه نداشت ولی حداقل می‌توانست دز زمینه‌های مربوط به تکنولوژی نازمد شود.

۱۲- فیلم The Florida Project

اگر ویلیام دفو در لیست کاندیدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد نمی‌بود، سروصدای زیادی به پا می‌شد ولی خیلی‌ها هم فکر می‌کردند که فیلم The Florida Project می‌توانست نامزد بهترین فیلم سال باشد ولی به نظر می‌رشد که شان بیکر برای این موفقیت باید یک فیلم دیگر بسازد.

۱۳- Ferdinand 

شرکت فاکس با فیلم The Shape of Water توانسته است سیزده بار در اسکار امسال در بخش‌های مختلف کاندید شود ولی بخش انیمیشن سازی این شرکت نیز موفق بوده و انیمیشن Ferdinand توانسته است خودش را میان نامزدهای بخش بهترین انیمیشن جا دهد.

 

۱۴- فیلم In the Fade

صحبت‌های زیادی در مورد شانس فیلم In the Fade در اسکار می‌شد، چون دیان کروگر سال پیش جایزه بهترین بازیگر زن را گسب کرده بود و این اثر ن=توانسته بود در گلدن گلوب بدرخشد ولی به نظر می‌رسد که این موضوعات برای آکادمی اسکار اهمیتی ندارد.

۱۵- مستند Jane Goodall

برای یک لحظه که نام فیلم Jane Goodall را در میان نامزدهای بهترین مستند سال نشنیدیم، احساس می‌شد که زمن متوفق شده یا خداقل صفحه لپتاپ فریز شده است. اما این اسکار بود که با انتخاب نکردن یکی از بهترین کارهای این بخش ما را به شدت غافلگیر کرده بود.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +