مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام سلامتضرورت همکاری بین المللی در زمینه فناوری دیجیتال برای غلبه بر کووید-۱۹
شناسه خبر :267412
یکشنبه, 17 می 2020
118
 

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز: دبیر کل سازمان ملل متحد درپیامی به مناسبت روز جهانی جامعه اطلاعات و ارتباطات، ۱۷ مه ۲۰۲۰ برابر با ۲۸ اردیبهشت ماه جاری گفت همکاری بین المللی در زمینه فناوری دیجیتال برای کمک به غلبه بر کووید-۱۹ ضروری است. به گزارش آیسام و به نقل از […]


به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز: دبیر کل سازمان ملل متحد درپیامی به مناسبت روز جهانی جامعه اطلاعات و ارتباطات، ۱۷ مه ۲۰۲۰ برابر با ۲۸ اردیبهشت ماه جاری گفت همکاری بین المللی در زمینه فناوری دیجیتال برای کمک به غلبه بر کووید-۱۹ ضروری است.

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز به نقل از مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، متن کامل پیام آنتونیو گوترش به شرح زیر است:

فناوری اطلاعات می تواند به عنوان روزنه امید، میلیاردها انسان را در سراسر جهان به هم متصل کند.

در زمان همه گیری کووید- ۱۹، این ارتباطات – با عزیزان ، با مدارس و دانشگاه ها، با محل های کار، با متخصصان مراقبت های سلامت و تدارکات ضروری – مهم تر از همیشه است.

اتحادیه بین المللی مخابرات همکاری خود را با جامعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و کارگزاری های سازمان ملل متحد برای کمک به مدیریت و پایان دادن به این بحران و بهبودی بهتر، ادامه می دهد.

فن آوری های جدید ، ازجی۵ و داده های کلان گرفته تا رایانش ابری و هوش مصنوعی، ابزاری قدرتمند برای مقابله با چالش های مهم جهان، از جمله این بیماری همه گیر هستنداست.

کسی نادیده انگاشته نشود یعنی هیچکس نباید بدون اینترنت باشد.

روز جهانی جامعه اطلاعات و ارتباطات به ما یادآوری می کند که همکاری بین المللی در زمینه فناوری دیجیتال برای کمک به غلبه بر کووید-۱۹ و دستیابی به دستور کار ۲۰۳۰ برای توسعه پایدار، ضروری است.

متشکرم

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +