صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای عنوان بعدی Hello Games دنباله بازی No Man’s Sky نیست

عنوان بعدی Hello Games دنباله بازی No Man’s Sky نیست

0

بی شک باید بازی No Man’s Sky را از آثار موفق و بزرگ استودیو Hello Games دانست. اما پس از مدت‌ها پشتیبانی این سازنده در حال حاضر پروژه جدیدی را آغاز کرده است. با وب سایت آیسام همراه باشید.

تاکنون ده‌ها آپدیت و محتوا جدید برای بازی No Man’s Sky منتشر شد، حال گفته می‌شود استودیو Hello Games روی پروژه جدیدی تمرکز کرده که هیچ ارتباطی با عنوان قبلی ندارد. این در حالی بوده که شایعه شد بازی موردبحث ممکن است ارتباطی با عنوان قبلی داشته باشد.

طبق گزارش جدید، IP تازه Hello Games هیچ ارتباطی با No Man’s Sky ندارد و بازیکنان در آینده بازی جدیدی از این استودیو مشاهده خواهند کرد. گفته شد این پروژه به اندازه No Man’s Sky  بلندپروازانه و بزرگ خواهد بود.

مدیرعامل استودیو شان موری در گفتگو با وب سایت Polygon اظهار نظری درباره عنوان جدید داشته است. موری در این مصاحبه بیان داشت که پیشتر در EA فعالیت می‌کرد و همیشه مایل بود به ساخت عناوینی که در ذهن می‌پروراند، بپردازد.

او افزود بازی No Man’s Sky به میانه رسید و وقت آن رسیده تا استودیو پروژه دیگری را شروع کند تا بتواند انتظار طرفداران و بازیکنان را جلب کند. البته استودیو هلو گیمز همچنان به ادامه انتشار بروزرسانی برای بازی No Man’s Sky  ادامه می‌دهد، اما مشخص نشده بازی بعدی در چه زمینه خواهد بود و تنها می‌دانیم با یک عنوان بلندپروازانه رو به رو هستیم.

شما نظر خود را درباره بازی بعدی استودیو Hello Games با ما به اشتراک بگذارید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *