مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فوتبالعکس | حضور جهانبخش در کلوب شبانه اسپانیایی
شناسه خبر :223745
جمعه, 14 فوریه 2020
93
 

به گزارش همشهری آنلاین  به نقل از سان، علیرضا جهانبخش مهاجم تیم فوتبال برایتون انگلیس به تازگی در یک کلوب شبانه در کشور اسپانیا به همراه سه نفر از هم‌تیمی‌های خود در حال باد کردن بادکنک دیده شده است. محتوای داخل این بادکنک‌ها هنوز مشخص نیست اما گفته می‌شود اکسید نیتروژن یا همان گاز خنده‌آور است. با این […]


به گزارش همشهری آنلاین  به نقل از سان، علیرضا جهانبخش مهاجم تیم فوتبال برایتون انگلیس به تازگی در یک کلوب شبانه در کشور اسپانیا به همراه سه نفر از هم‌تیمی‌های خود در حال باد کردن بادکنک دیده شده است.

محتوای داخل این بادکنک‌ها هنوز مشخص نیست اما گفته می‌شود اکسید نیتروژن یا همان گاز خنده‌آور است. با این حال، باشگاه برایتون انگلیس برای آگاهی از ریز جزئیات حضور بازیکنانش در این کلوب شبانه و گازی که استنشاق کرده‌اند، تحقیقات را آغاز کرده است.

بر اساس آنچه در خبر سان آمده، بازیکنان برایتون به دلیل نداشتن حتی یک برد در لیگ برتر انگلیس در سال ۲۰۲۰ بسیار تحت فشار هواداران هستند و انتشار یک فیلم کوتاه از خوشگذرانی چهار نفر آنها در اسپانیا می‌تواند این فشار را بیش از پیش کند.

در فیلم هویت سه بازیکن دیگر جز جهانبخش شناسایی شده است؛ پاسکال گراس، شین دافی و لیاندرو تروسار. ضمن اینکه جهانبخش کنار یک زن ناشناس نشسته و به نظر می‌رسد پایپ استعمال شیشه هم روی میز مقابل بازیکنان برایتون وجود دارد. فیلم کوتاه مربوط به این خبر به دلیل ملاحظه‌های اخلاقی (پوشش نامناسب دو زن) قابل انتشار نیست.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +