مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار اجتماعیفاصله زمانی بین تصویب تا اجرای طرحها یکی از مشکلات اساسی مدیریت شهری- اخبار اجتماعی – مجله آیسام
شناسه خبر :175187
شنبه, 21 سپتامبر 2019
104
 

الهام فخاری در گفت‌وگو  با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه طرح جامع توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران در سال ۸۷ تصویب شده است، اظهار کرد: متاسفانه اجرای این مصوبات همچنان با تاخیر و کندی مواجه است. وی درخصوص بازنگری سیاست‌ها و نتایج طرح جامع توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران، با بیان اینکه سازمان […]


الهام فخاری در گفت‌وگو  با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه طرح جامع توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران در سال ۸۷ تصویب شده است، اظهار کرد: متاسفانه اجرای این مصوبات همچنان با تاخیر و کندی مواجه است.

وی درخصوص بازنگری سیاست‌ها و نتایج طرح جامع توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران، با بیان اینکه سازمان شهری درخصوص مسائل فرهنگی شهری توجیه نشده است، افزود: رویکرد توسعه فرهنگی در شهر تهران رویکردی بیشتر فیزیکی بوده است.

فخاری با انتقاد از این رویکرد مدیریت فضاهای شهری ادامه داد: توسعه فیزیکی فضاهای فرهنگی شهر تنها یکی از ابعاد توسعه است و باید به ابعاد دیگر آن از جمله محتوا، نظارت و مشارکت مردمی در این زمینه بیشتر توجه شود.

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با تاکید بر موضوع آموزش صحیح مدیریت فضاهای فرهنگی شهر گفت: برای داشتن فضاهای کارآمد و به روز فرهنگی در شهر نیازمند مدیریت آگاهانه و حرفه‌ای هستیم که این امر تاکنون مغفول مانده است.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +