مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فعالسازی مراکز مشاوره و کرسی‌های نظریه‌پردازی در دانشگاه پیام‌نور
شناسه خبر :101136
پنج‌شنبه, 30 آگوست 2018
119
 

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور از فعالسازی مراکز مشاوره دانشجویی و کرسی‌های نظریه‌پردازی در دانشگاه پیام‌نور خبرداد. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، دکتر محمد هادی امین تاجی امروز ششم شهریورماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که به میزبانی دانشگاه پیام نور مشهد برگزار شد، با اشاره به فعالیت قرآنی دانشگاه پیام‌نور، […]


معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور از فعالسازی مراکز مشاوره دانشجویی و کرسی‌های نظریه‌پردازی در دانشگاه پیام‌نور خبرداد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، دکتر محمد هادی امین تاجی امروز ششم شهریورماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که به میزبانی دانشگاه پیام نور مشهد برگزار شد، با اشاره به فعالیت قرآنی دانشگاه پیام‌نور، اظهار کرد: اکنون بیست و دومین مرحله استانی جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه در حال برگزاری است و مرحله کشوری آن در کرمانشاه، بخاطر زحمات و ایثارگری‌های این مردم در دفاع مقدس و همچنین نگاه مجدد به زلزله اخیر، در این شهر برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: ما به صورت جدی برگزاری کرسی‌های نظریه‌پردازی و مناظره در میان اعضای علمی در حوزه علوم انسانی را در شبکه استانی و منطقه ای دانشگاه پیام‌نور را پیگیری می‌کنیم.

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: همزمان با  آغاز سال تحصیلی جدید، ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام‌نور تشکیل می شود و دانشجویان می توانند با امکانات فرهنگی، رفاهی و علمی آشنا شوند.

تاجی از فعالسازی مراکز مشاوره دانشجویی در دانشگاه پیام‌نور خبرداد و خاطرنشان کرد: این مراکز علاوه بر دانشجویان به مردم نیز خدمت می‌کنند،هدف ما از این اقدام این است که در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی گام برداریم.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +