مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالفیلم مطرب با عبور از هزارپا به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تبدیل شد!
شناسه خبر :226482
چهارشنبه, 19 فوریه 2020
115
 

وقتی سال گذشته فیلم هزارپا توانست بیش از ۳۸ میلیارد تومان بفروشد، بسیاری از اهالی سینمای ایران تصور کردند این رکورد تا سال‌ها پابرجا خواهد ماند، اما فیلم مطرب توانسته از هزارپا نیز عبور کند و عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را تصاحب کند. فیلم‌های کمدی گیشه سینمای ایران را به تسخیر درآورده‌اند و […]


وقتی سال گذشته فیلم هزارپا توانست بیش از ۳۸ میلیارد تومان بفروشد، بسیاری از اهالی سینمای ایران تصور کردند این رکورد تا سال‌ها پابرجا خواهد ماند، اما فیلم مطرب توانسته از هزارپا نیز عبور کند و عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را تصاحب کند.

فیلم‌های کمدی گیشه سینمای ایران را به تسخیر درآورده‌اند و متاسفانه بسیاری از فیلم‌هایی که امروزه صفت خنده‌دار به آن‌ها اطلاق می‌شود، فراتر از شوخی‌های جنسی دم دستی یا تیکه‌های نخ‌نمای اجتماعی و مثلا سیاسی نمی‌روند، اما باید قبول کنیم بسیاری از این آثار فروش بالایی دارند و پول هم در فعالیت‌های هنری-اقتصادی حرف اصلی را می‌زند و به همین خاطر طی دهه اخیر شاهد اکران و موفقیت هر ساله چندین فیلم از این قبیل آثار هستیم. فیلم مطرب مخاطبانش را تقریبا به دو دسته تقسیم کرد، عده‌ای آن را فیلمی بی‌ارزش خواندند و به سطح کیفی مطرف خرده گرفتند و عده‌ای دیگر فیلم را پسندیدند و حتی به ستایش پاره‌ای از نکات مثت آن پرداختند، اما با تمام این تفاسیر، فیلم مطرب با بیش از ۳ میلیون مخاطب حالا پرفروش ترین اثر در تاریخ سینمای کشورمان است.

تا هفته پایانی بهمن، رکورد پرفروش ترین فیلم ایرانی با ۳۸ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان در اختیار فیلم هزارپا بود، اما مطرب توانست از این رقم عبور کند و با وجود تعداد مخاطبان کمترش از هزارپا در بحث فروش پیشی بگیرد. براساس ادعای برخی رسانه‌ها تا به امروز بیش از ۳ میلیون نفر به تماشای مطرب با بازی پرویز پرستویی، الناز شاکر دوست و مهران رجبی نشسته‌اند که از اختلاف مخاطب تقریبا ۱ میلیون نفری با هزارپا خبر می‌دهد.

نظر شما در این باره چیست؟ اگر این فیلم را دیده‌اید، نظر خود در مورد آن را با سایر کاربران آیسام به اشتراک بگذارید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +