مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تایید قابلیت استوری برای کاربران نسخه دسکتاپ فیسبوک
شناسه خبر :26755
یکشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۶
124
 

  به گزارش آیسام و به نقل از آی تی رسان، قابلیت استوری یکی از جدیدترین ویژگی‌هایی است که برای اولین‌بار توسط اینستاگرام به شهرت جهانی رسید. شما در این قسمت می‌توانید تصاویر یا فیلم‌های موردنظر خود را به‌طور موقتی و تنها برای 24 ساعت با فالورهای خود به اشتراک بگذارید. این قسمت که توسط […]


 

به گزارش آیسام و به نقل از آی تی رسان، قابلیت استوری یکی از جدیدترین ویژگی‌هایی است که برای اولین‌بار توسط اینستاگرام به شهرت جهانی رسید. شما در این قسمت می‌توانید تصاویر یا فیلم‌های موردنظر خود را به‌طور موقتی و تنها برای 24 ساعت با فالورهای خود به اشتراک بگذارید. این قسمت که توسط دایره‌هایی در بالای نرم‌افزار رویت می‌شود، به‌طور موقت می‌توانند داستان‌های شمارا برای سایر دوستان روایت کرده و پس از مدت مشخص‌شده محو شوند.

تایید قابلیت استوری برای کاربران نسخه دسکتاپ فیسبوک

اولین‌بار اسنپ‌چت استوری را به اپلیکیشن خود اضافه نمود و دومین نرم‌افزاری که قابلیت استوری را به‌کار برد، اینستاگرام بود. در حال حاضر اپلیکیشن اینستاگرام بیشترین کاربر استوری را به‌صورت روزانه دارد که حتی از مخترع آن، اسنپ‌چت نیز بیشتر است. ردپای ویژگی استوری با توسعه خود به واتس‌اپ و فیس‌بوک نیز رسید. اگرچه تاکنون ویژگی استوری تنها مربوط به کاربران موبایل بوده و اپلیکیشن‌های موبایل این قابلیت را پشتیبانی می‌کردند، خبرها حاکی از آن است که فیس‌بوک استوری را برای کاربران دسکتاپ خود آزمایش می‌کند.

ویژگی استوری فیس‌بوک در اپلیکیشن نصب‌شده بر روی موبایل در بالاترین قسمت صفحه قرار می‌گیرد، اما در نسخه دسکتاپ به دلیل جلوگیری از ایجاد مزاحمت در سمت راست پنجره فیس‌بوک قرارگرفته است. استوری در نسخه دسکتاپ فیس‌بوک بسیار شبیه به نرم‌افزار اسنپ چت است. کاربران می‌توانند در طول روز عکس‌ها و ویدیوهای خود را به اشتراک بگذارند. تمامی اطلاعات گذاشته‌شده تا 24 ساعت فعال بوده و پس‌از آن به‌صورت کاملا خودکار حذف می‌شود.

فیس‌بوک اجرای قابلیت استوری را برای کاربران نسخه دسکتاپ خود تایید نمود. این کمپانی اعلام کرد که قابلیت استوری برای نسخه دسکتاپ در مراحل آزمایشی بوده ولی به‌زودی به‌صورت گسترده این ویژگی به فیس‌بوک افزوده خواهد شد. اظهارنظر کردن در مورد اینکه با القای ویژگی استوری به نسخه دسکتاپ شبکه اجتماعی موردنظر کاربران آن افزوده خواهند شد، بسیار زود است. این قابلیت بر روی اینستاگرام بسیار موفق بوده ولی برای فیس‌بوک موفقیت چندانی کسب ننموده و بسیار علاقه‌مند هستیم که بدانیم آیا افزودن استوری به نسخه دسکتاپ فیس‌بوک می‌تواند تحولی در استفاده کاربران در آن ایجاد کند یا خیر.

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +