صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای قابلیت انتقال فایل‌های ذخیره بازی Spider Man به نسخه ریمستر با پچ جدید آن میسر شد

قابلیت انتقال فایل‌های ذخیره بازی Spider Man به نسخه ریمستر با پچ جدید آن میسر شد

0

پچ انتقال فایل‌های ذخیره بازی Spider Man بلاخره منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با آیسام همراه باشید.

استودیوی Insomniac Games  به وعده‌ی خود عمل کرد و بازیکنان نسخه ریمستر Spider Man از این به بعد می‌توانند فایل‌های ذخیره موجود در بازی اصلی پلی‌استیشن ۴ را در نسخه‌ی ریمستر و روی پلی‌استیشن ۵  استفاده کنند.

در روز یکشنبه یک روزرسانی برای هر دو بازی Spider Man و نسخه‌ی ریمستر آن روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شد که علاوه بر حذف ایرادات بازی و اضافه کردن محتوی جدید، انتقال فایل‌های ذخیره را از نسخه اصلی به نسخه ریمستر امکان پذیر می‌کند.

پچ ۱.۱۹ ابتدا باید روی نسخه پلی‌‌استیشن ۴ نصب شود. علاوه بر اضافه کردن نسخه انتقال فایل‌های ذخیره، سه لباس عنکبوتی جدید را که برای اولین بار با نسخه ریمستر پلی‌استیشن ۵ عرضه شدند را به بازی اضافه می‌کند. این لباس‌ها شامل زره پیشرفته عنکبوتی، لباس آراکنید – رایدر و لباس عنکبوتی شگفت انگیز هستند.

پس از نصب پچ، گزینه انتقال فایل‌های ذخیره را در منو مشاهده خواهید کرد. این مرحله باید قبل از اینکه نسخه ریمستر بازی بتواند فایل ذخیره را در پلی‌استی شن ۵ شناسایی کند، انجام شود.گزینه‌ی ذخیره ابری فعلی شما فعال نیست.

از طرف دیگر، پچ ۱.۰۰۱ قابلیت انتقال فایل ذخیره را به نسخه‌‎‌ی ریمستر پلی‌استیشن ۵ اضافه می‌کند. این پچ همچنین باگ حالت استراحت را رفع می‌کند و عملکرد اجرای بازی و کیفیت بازتاب‌های رهگیری – پرتو را افزایش می‌دهد.

به گفته جیمز استیونسون، مدیر انجمن Insomniac ، اگر دیگر به پلی‌استیشن خود دسترسی ندارید، می توانید با دانلود نسخه پلی‌استیشن ۴ بر روی پلی‌استیشن ۵ خود از طریق قابلیت Backward عمل انتقال را انجام دهید، اگرچه ممکن است لازم باشد پس از نصب پچ، پلی‌استیشن خود را مجدداً راه اندازی کنید.

نسخه ریمستر Spider-Man فقط به عنوان بخشی از نسخه آلتیمت بازی Miles Morales قابل دسترس است و در حال حاضر روش دیگری برای دسترسی به آن بصورت جداگانه وجود ندارد. نسخه ریمستر دارای ویژگی‌های بروز شده ای شامل پشتیبانی از رهگیری – پرتو و مد ۶۰ فریم بر ثانیه است.

بازی Marvel’s Spider-Man Remastered تروفی جدید نسبت به نسخه اصلی دارد

استودیو «Insomniac Games» در نظر دارد در جهت طولانی‌تر کردن ساعات گیم‌پلی بازی Marvel’s Spider-Man Remastered پنج تروفی جدید در مقایسه با نسخه اصلی برای این عنوان تعریف کند. با آیسام همراه باشید.

اعضای استودیو Insomniac Games وعده دادند تا بازی Marvel’s Spider-Man Remastered فراتر از یک ریمستر ساده باشد و به مخاطبانی که نسخه سال ۲۰۱۸ را نیز تجربه کرده‌اند، دلیلی برای تهیه نسخه ریمستر ارائه کنند. در همین راستای آن‌ها درصدد هستند تا ارائه محتوای جدید اعم از لباس‌های جدید، طراحی یک چهره جدید برای شخصیت پیتر پارکر و غیره محتوای بازی را کمی تغییر دهند.

تروفی‌های بازی بخش دیگری هستند که در مقایسه با نسخه اصلی دستخوش تغییرات شده‌اند. امروز وبسایت Exophase لیست کامل تروفی‌های این عنوان را منتشر کرد و مشخص شد، نسه ریمستر در مقایسه با نسخه اصلی، ۵ تروفی جدید را ارائه می‌کند. برای گرفتن این ۵ تروفی باید یک سری چالش‌ جدید نظیر: از بین یکی از مخفی‌گاه خلافکاران بدون ضربه خوردن، ثبت بهترین آمار در تمامی چالش‌های شخصیت «Taskmaster»، اجرای ۱۰۰ کمبو متوالی، آزاد کردن تمام ارتقاهای اسپایدمن در تمامی شاخه‌ها و ارتقای کامل تمامی گچت‌های وی را انجام دهید. ظاهرا این تروفی‌های جدید چندان غیر معقول و سخت نیستند و اندکی تمرین بتوان تمامی آن‌ها را آزاد کرد.

دو لباس جدید برای بازی Marvel’s Spider-Man Remastered عرضه می‌شود

سونی برای عناوین هنگام عرضه کنسول پلی استیشن ۵، طبق وسیعی از بازی‌ها را در نظر گرفته و تقریبا دست مخاطبان برای انتخاب باز است. شاید به جرئت بتوان گفت، بزرگ‌ترین عنوان معرفی شده برای این کنسول، بازی  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales باشد. این عنوان از زمان معرفی، توانست توجه مخاطبان سونی را به خود جلب کند. شاید مهم‌ترین دلیل موفقیت و انتظار برای این عنوان، موفقیت فراوان دور از انتظار بازی Marvel’s Spider-Man در سال ۲۰۱۸ بود. توسعه دهندگان یک نسخه ارتقا یافته یا به اصطلاح ریمستر را برای این عنوان با نام بازی Marvel’s Spider-Man Remastered معرفی کردند.

این عنوان علاوه بر در اختیار دشاتن طیف وسیع لباس‌های نسخه اصلی، دو لباس جدید با نام‌های Armored Advanced Suit و Arachnid Rider را نیز دریافت خواهد کرد. این لباس‌های علاوه بر تغییر ظاهر پیتر پارکر، روی محیط‌های بازی نیز اثر خواهند گذاشت و در واقع مانند یک فیلتر عمل خواهند کرد.

این شما و این اولین تصاویر از لباس‌های جدید ریمستر Marvel’s Spider-Man. جزئیات بیشتر را از طریق وبسایت ما جویا شوید.

این ریمستر، روز پنجشنبه ۲۲ام آبان‌ماه(۱۲ام نوامبر) و هم زمان با انتشار جهانی کنسول پلی استیشن ۵ در دسترس قرار خواهد گرفت. آن دسته از افرادی که نسخه Ultimate Edition بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را تهیه کنند، به این نسخه دسترسی پیدا خواهند کرد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *