مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار سیاسیقالیباف: دغدغه مجلس تنها پیگیری مسائل مردم است- اخبار سیاسی – مجله آیسام
شناسه خبر :285649
سه‌شنبه, 30 ژوئن 2020
87
 

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در حساب توئیتر خود در رشته توئیتی به تنها دغدغه مجلس که پیگیری مسائل مردم است، اشاره و تأکید کرد: اینکه از سهم ۵ درصدی اقتصاد دیجیتال در تولید ناخالص داخلی فراتر نرفته‌ایم، نتیجه آماده نبودن مجریان برای تحول است. رئیس مجلس در شبکه […]


به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در حساب توئیتر خود در رشته توئیتی به تنها دغدغه مجلس که پیگیری مسائل مردم است، اشاره و تأکید کرد: اینکه از سهم ۵ درصدی اقتصاد دیجیتال در تولید ناخالص داخلی فراتر نرفته‌ایم، نتیجه آماده نبودن مجریان برای تحول است.

رئیس مجلس در شبکه اجتماعی در توئیت اول چنین نوشت: “دغدغه مجلس تنها و تنها پیگیری مسائل مردم است. دعوت افتتاح مرکز داده را پذیرفتم چون معتقدم اقتصاد دیجیتال واقعیتی است که می‌تواند تحولی شگرف به نفع وضعیت اقتصادی مردم ایجاد کند و این طرح از گام‌های ابتدایی تأمین زیرساخت‌های آن تحول است.”

قالیباف در ادامه تأکید کرد:” اینکه ما نتوانسته‌ایم بر خلاف برخی کشورها، از سهم ۵ درصدی اقتصاد دیجیتال در تولید ناخالص داخلی فراتر رویم نتیجه بی‌توجهی سیاست‌گذاران و آماده نبودن مجریان برای تحول است؛ وگرنه نیروی انسانی به روز، توانمند و با انگیزه ما می‌تواند «چرخش به سمت اقتصاد دیجیتال» را با قدرت رقم بزند.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +