مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام کشتی-وزنه‌برداری-رزمیقهرمان مبارزات MMA در خط پایان؛خداحافظ مک گرگور
شناسه خبر :276050
یکشنبه, 7 ژوئن 2020
121
 

به گزارش همشهری آنلاین کونور مک گرگور  مبارز ایرلندی مسابقات MMA اعلام بازنشستگی کرد.  البته این اولین بار نیست که مک گرگور  این تصمیم را اعلام ‌می‌کند. او پیش از این دوبار دیگر هم از دنیای مبارزه اعلام خداحافظی کرده بود اما هر بار از تصمیم خود بازگشته بود. او در صفحه توییتر خود نوشت […]


به گزارش همشهری آنلاین کونور مک گرگور  مبارز ایرلندی مسابقات MMA اعلام بازنشستگی کرد.  البته این اولین بار نیست که مک گرگور  این تصمیم را اعلام ‌می‌کند. او پیش از این دوبار دیگر هم از دنیای مبارزه اعلام خداحافظی کرده بود اما هر بار از تصمیم خود بازگشته بود.

او در صفحه توییتر خود نوشت : «سلام به همه، من تصمیم گرفتم از ورزش های رزمی خداحافظی کنم. به خاطر خاطرات ماندگار این سفر شگفت انگیز از همه تشکر می کنم.»

 این مبارز ایرلندی در سال ۲۰۱۶ ضمن آماده سازی برای مبارزه با ناتیا دیاز، اظهارات مشابهی مطرح کرد اما بعد از مذاکره با دانا وایت، رئیس UFC، مک گریگور وارد هشت ضلعی شد و کمربند قهرمانی را برگرداند. آخرین بار نیز در مارس ۲۰۱۹ رخ داد که مک گریگور خداحافظی کرد و در برگشت توانست دونالد کرون آمریکایی را شکست دهد.

وایت پیش از این گفته بود که مک گریگور می تواند با برنده مبارزه حبیب نور ماگومدوف و قهرمان موقت جاستین گاتچی مبارزه کند. مک گریگور و نورماگومدوف پیش از این در هشت ضلعی به مصاف هم رفته بودند که با برتری نورماگومدوف همراه بود.  به نظر می‌رسد مک‌گرگور که تخمین زده می‌شود در این سالها از حضور در مبارزات UFC بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار درآمد بدست آورده باشد خود را به صورت زودهنگام بازنشسته کرده است.

مک گریگور یکی از مبارزان محبوب UFC است، او ۲۶ مبارزه را انجام داد و ۲۲ پیروزی کسب کرد و چهار شکست نیز متحمل شد. این ایرلندی در سال ۲۰۱۵ عنوان اول UFC را بدست آورد و بعداً به اولین مبارز سازمان تبدیل شد که به طور هم زمان موفق به کسب دو عنوان در دسته بندی های مختلف وزنی شد.

توییت اخیر مک‌گرگور و اعلام بازنشستگی‌اش هواداران او را ناراحت کرده چرا که آنها مدتی است بی‌صبرانه منتظر دیدار ا با اندرسون سیلوا، ستاره برزیلی MMA بودند. اندرسون که قهرمان سابق دسته میان‌وزن است از سوی خیلی‌ها به عنوان یکی از بهترین مبارزان تاریخ UFC دانسته می‌شود و خبر مبارزه او با مک‌گرگور هیجان زیادی در میان علاقه‌مندان به این ورزش ایجاد کرده بود.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +