مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام لزوم پالایش فضای مجازی برای تبدیل تهدیدها به فرصت
شناسه خبر :80124
یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
102
 

رئیس پلیس امنیت عمومی کشور، آسیب‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را جدی توصیف کرد و گفت: باید با پالایش چنین فضاهایی، تهدیدهای آن را به فرصت تبدیل کرد. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، سردار رضاییان در همایش تخصصی روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان گیلان که با حضور مسئولان استانی برگزار شد، […]


رئیس پلیس امنیت عمومی کشور، آسیب‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را جدی توصیف کرد و گفت: باید با پالایش چنین فضاهایی، تهدیدهای آن را به فرصت تبدیل کرد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، سردار رضاییان در همایش تخصصی روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان گیلان که با حضور مسئولان استانی برگزار شد، با بیان اینکه در نگرش سیستمی، کارکرد و نتیجه از اهمیت یکسانی برخوردار هستند، افزود: تلاش برای خدمت‌رسانی به شهروندان و امنیت‌بخشی به جامعه نباید در هیچ شرایطی متوقف شود.

وی با اشاره به اینکه امروز مقام معظم رهبری، روسای قوه و همه مسئولان از عملکرد نیروی انتظامی رضایت دارند، تصریح کرد: پلیس سرباز ولایت است.

رئیس پلیس امنیت عمومی کشور با تاکید بر اینکه دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: همه تیرهای استکبار و صهیونیست برای خدشه‌دار کردن اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی به سنگ خورده است.

سردار رضاییان، آسیب‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را جدی توصیف کرد و افزود: باید با پالایش چنین فضاهایی، تهدیدهای آن را به فرصت تبدیل کرد.

وی، حفظ ارزش‌ها را یک مسئولیت اساسی برای نیروی انتظامی برشمرد و افزود: پلیس با تمام توان و ظرفیت برای دفاع از ارزش‌های اسلامی در صحنه ظاهر می‌شود.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +