مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام مخالفت کمیسیون فرهنگی با افزایش ۶۰ درصدی قیمت بنزین
شناسه خبر :73860
سه شنبه, ۵ دی ۱۳۹۶
102
 

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از مخالفت این کمیسیون با افزایش ۶۰ درصدی قیمت حامل‌های سوخت بخصوص بنزین در قالب بررسی تصویب لایحه بودجه ۹۷ خبر داد. سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون کلیه تبصره‌های اجرا شده از لایحه بودجه ۹۷ به کمیسیون فرهنگی را بررسی […]


یک عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از مخالفت این کمیسیون با افزایش ۶۰ درصدی قیمت حامل‌های سوخت بخصوص بنزین در قالب بررسی تصویب لایحه بودجه ۹۷ خبر داد.

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون کلیه تبصره‌های اجرا شده از لایحه بودجه ۹۷ به کمیسیون فرهنگی را بررسی و تصویب کردیم.

نماینده مردم تهران با اشاره به مصوبات این کمیسیون گفت: مخالفت با تصویب افزایش ۶۰ درصدی قیمت بنزین و مخالفت با افزایش سه برابری عوارض خروج از کشور همچنین تصویب افزایش پنج میلیون تومانی وام ازدواج به ازای هر زوج جوان، اختصاص بودجه برای بیمه زنان سرپرست خانوار و زدودن فقر از جامعه و تصویب بودجه تبریز ۲۰۱۸ که برای توسعه صنعت گردشگری اختصاص می‌یابد.

به گفته این عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس، بررسی بودجه دستگاه‌های فرهنگی، وزارت ورزش و جوانان و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در جلسه فردا کمیسیون و در قالب بررسی و تصویب جداول و ردیف‌های لایحه بودجه ۹۷ انجام می‌شود.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +