مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام مشکل عجیب در نمایشگر آیفون ایکس (+عکس)
شناسه خبر :64043
دوشنبه, 13 نوامبر 2017
104
 

یکی از نظریه‌هایی که در مورد علت بروز این مشکل مطرح شده این است که وجود یک مشکل در سیستم الکتریکی دستگاه باعث می‌شود تا خط‌هایی با پیکسل‌های سبز رنگ بر روی صفحه نمایش ظاهر شوند که از بالای نمایشگر گوشی شروع شده و به پایین آن ختم می‌شوند. احتمالاً به یاد دارید که سال […]


یکی از نظریه‌هایی که در مورد علت بروز این مشکل مطرح شده این است که وجود یک مشکل در سیستم الکتریکی دستگاه باعث می‌شود تا خط‌هایی با پیکسل‌های سبز رنگ بر روی صفحه نمایش ظاهر شوند که از بالای نمایشگر گوشی شروع شده و به پایین آن ختم می‌شوند. احتمالاً به یاد دارید که سال گذشته هم ظاهر شدن خط‌های صورتی رنگ مشابهی در گلکسی اس 7 اج سامسونگ خبرساز شده بود. البته در آن زمان سامسونگ این مسئله را ناشی از وجود مشکل سخت افزاری تشخیص داده بود. همچنین سال گذشته چندین نفر از خریداران موتورولا توربو دروید 2 (Droid Turbo 2) نیز خبر از روشن شدن خط سبز عمودی بر روی صفحه نمایش گوشی خود داده بودند.

خوب، حال اگر آیفون ایکس 1،000 دلاری شما هم از وجود چنین خط سبز رنگی رنج می‌برد، چه کاری می توانید انجام دهید؟ بهتر است بدانید که یکی از کاربرانی که با این مشکل روبرو شده بود، گوشی خود را به فروشگاه اپل برده و آن را با یک گوشی جدید تعویض کرده است. این خبر دو نکته را در خود نهفته دارد: اولاً مشکل مذکور با روش‌های نرم افزاری قابل حل نیست و نکته دوم هم اینکه، اپل قصد دارد تا مشکل پیش آمده را با جایگزین کردن گوشی‌های معیوب حل و فصل نماید.

 مشکل عجیب در نمایشگر آیفون ایکس (+عکس)

تاکنون دست کم 25 نفر از خریداران آیفون ایکس (همچنین بخوانید : مشکل خط عمودی در صفحه نمایش آیفون) ، تصاویری را در رسانه‌های اجتماعی و صفحات پشتیبانی اپل ارسال کرده‌اند، که نشان از وجود خط سبز در صفحه نمایش گوشی دارند. بنا به گفته این دسته از کاربران، گوشی‌ها در ابتدا و زمان خارج کردن از جعبه کاملاً سالم بوده‌اند و هیچ صدمه‌ای در آن‌ها دیده نمی‌شد. اما، به یکباره خطی سبز رنگ در سمت چپ یا راست صفحه نمایش ظاهر شده است. این طور که به نظر می‌‎رسد، مشکل مذکور در تمام مدل‌های آیفون ایکس در مناطق مختلف جهان و همچنین هر دو نسخه 64 و 256 گیگابایتی محتمل می‌باشد. حتی خاموش و روشن کردن گوشی هم شما را از شر این مشکل خلاص نخواهد کرد.

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +