مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار اجتماعیمعامله قرن به “شکست قرن” تبدیل می‌شود- اخبار اجتماعی – مجله آیسام
شناسه خبر :3638
جمعه, 31 می 2019
156
 

مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: امسال نیز مردم ایران همانند سال‌های گذشته حضور چشمگیری را در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران و سایر شهرهای کشور دارند. وی تصریح کرد: سیل خروشان امت اسلامی همه پلشتی‌ها و توطئه‌های اسرائیلی ـ آمریکایی و گاوهای شیرده […]


مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: امسال نیز مردم ایران همانند سال‌های گذشته حضور چشمگیری را در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران و سایر شهرهای کشور دارند.

وی تصریح کرد: سیل خروشان امت اسلامی همه پلشتی‌ها و توطئه‌های اسرائیلی ـ آمریکایی و گاوهای شیرده او در منطقه را با فریادهای کوبنده مردم روزه‌دار برخواهد چید و به دریای آزادی قدس از چنگال غاصبان صهیونیسم خواهد ریخت.

رئیس سابق شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: با حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، معامله قرن هم به شکست قرن تبدیل می‌شود.

چمران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط با ایستادگی در مقابل ظلم و استکبار تصریح کرد: امسال راهپیمایی روز قدس مهمتر از سال‌های پیش است؛ به دنبال اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل و جولان به عنوان سرزمین اسرائیلی و هم‌اکنون وعده فروش قدس به نام معامله بزرگ قرن که آمریکا وعده داده است، ایجاب می‌کند که دنیای اسلام بلکه دنیای انسانیت علیه این تصمیمات به پا خیزند و راهپیمایی امروز حکایت از این مهم دارد.

 

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +