مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام معرفی ۶۵ طرح برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری
شناسه خبر :81779
یکشنبه, 25 فوریه 2018
102
 

معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: ۶۵ طرح با اعتبار۲۵۰ میلیارد ریال از طرح‌های واحدهای فناور پارک علم و فناوری به کمیته فنی کارگروه توسعه و اشتغال سرمایه‌گذاری استان معرفی شده است. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، دکتر سیامک آزادی با اعلام خبر فوق گفت: پارک علم و فناوری کرمانشاه […]


معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: ۶۵ طرح با اعتبار۲۵۰ میلیارد ریال از طرح‌های واحدهای فناور پارک علم و فناوری به کمیته فنی کارگروه توسعه و اشتغال سرمایه‌گذاری استان معرفی شده است.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، دکتر سیامک آزادی با اعلام خبر فوق گفت: پارک علم و فناوری کرمانشاه در راستای توسعه تجاری‌سازی محصولات فناورانه اقدام به شناسایی واحدهای فناوری کرد که مایل به توسعه کسب و کارهای خود در مناطق روستایی و عشایری بودند و آمادگی دریافت تسهیلات  این بخش را داشتند.

وی ادامه داد: از ۶۵ طرح معرفی شده هم اکنون ۱۸ طرح با اعتبار ۵۲ میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال ۱۴۵نفر جهت دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به تصویب کمیته فنی کارگره توسعه و اشتغال سرمایه‌گذاری رسیده و به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه در پایان با اشاره به این که ۳۰ درصد از طرح‌ها با مدیریت بانوان علاقه‌مند در این حوزه انجام گرفته است، تصریح کرد: طرح‌های یاد شده در حوزه‌های عمومی، آی‌.سی‌.تی و  کشاورزی است.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +