مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار فرهنگیمورگان فریمن: ترامپ تروریست، کودک‌آزار، نژادپرست، دغل‌کار، بزدل، دروغگو، متقلب و جنایتکار است- اخبار فرهنگی – مجله آیسام
شناسه خبر :205720
یکشنبه, 5 ژانویه 2020
116
 

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، دیگر هنرمندان هالیوودی نیز در ادامه اقدام تروریستی ترامپ و به شهادت رساندن سردار سلیمانی واکنش‌های خود را منتشر می‌کنند. مورگان فریمن بازیگر و کارگردان مطرح سینمای آمریکا در صفحه شخصی خود در توییتر، ترامپ را تروریست، کودک‌آزار، نژادپرست، دغل‌کار، بزدل، دروغگو، متقلب و جنایتکار نامید. او گفت […]


به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، دیگر هنرمندان هالیوودی نیز در ادامه اقدام تروریستی ترامپ و به شهادت رساندن سردار سلیمانی واکنش‌های خود را منتشر می‌کنند.

مورگان فریمن بازیگر و کارگردان مطرح سینمای آمریکا در صفحه شخصی خود در توییتر، ترامپ را تروریست، کودک‌آزار، نژادپرست، دغل‌کار، بزدل، دروغگو، متقلب و جنایتکار نامید. او گفت دونالد ترامپ رییس جمهور من نیست.

مورگان فریمن همچنین گفته است که ترامپ با تهدید ایران قصد دارد جنگ دیگری را به آمریکایی‌ها و جهان تحمیل کند. او همچنین از توییت جدید ترامپ در مورد هدف قرار دادن سایت‌های فرهنگی ایران انتقاد کرد و آن را جنایت جنگی خواند.

فریمن همچنین ادامه ریاست جمهوری ترامپ را تهدیدی برای امنیت مردم آمریکا خواند.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +