مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار بازی های رایانه اینسخه بعدی Assassin’s Creed در راه است!
شناسه خبر :195339
یکشنبه, 24 نوامبر 2019
171
 

آیسام به نقل از رسانه کلیک – بر اساس گزارش منتشر شده در انجمن ردیت، به نظر می رسد که نسخه بعدی Assassin’s Creed در اوایل قرن یازدهم و در نروژ، ایرلند، سوئد و همچنین انگلستان جریان دارد. نزدیک به یک سال از انتشار جدیدترین نسخه سری اساسین کرید تحت عنوان Assassin’s Creed Odyssey می […]


آیسام به نقل از رسانه کلیک – بر اساس گزارش منتشر شده در انجمن ردیت، به نظر می رسد که نسخه بعدی Assassin’s Creed در اوایل قرن یازدهم و در نروژ، ایرلند، سوئد و همچنین انگلستان جریان دارد.

نزدیک به یک سال از انتشار جدیدترین نسخه سری اساسین کرید تحت عنوان Assassin’s Creed Odyssey می گذرد و شرکت یوبی سافت برخلاف سال های گذشته، امسال هیچ برنامه ای برای عرضه نسخه بعدی این مجموعه ندارد و صرفا با عرضه بسته های الحاقی و به‌روزرسانی های متعدد، به دنبال ارائه محتوای جدید به بازیکنان خود است. اقدامی که هرگز به معنی پایان ماجراجویی های این فرانچایز پرطرفدار نیست و مسلما در سال های آتی شاهد عرضه قسمت های بعدی آن خواهیم بود.

حال، به تازگی زمزمه هایی در خصوص نسخه بعدی Assassin’s Creed به گوش رسیده که بر اساس آن، ظاهرا این عنوان قرار است بازیکنان را به اوایل قرن یازدهم ببرد. به عبارت دقیق تر، چندی پیش یکی از کاربران انجمن معروف ردیت به نام ۴chan ادعا کرده که اطلاعاتی هرچند اندک از سوی سازندگان این مجموعه به دست آورده که طبق آن، نسخه بعدی سری در دوره قرن یازدهم و در مناطقی از جمله ایرلند، نروژ، انگلستان و سوئد جریان خواهد داشت. جایی که آیین مسیحیت به آرامی جایگزین مذهب باستانی نورس می شود و برایان بورو (Brian Boru)، پادشاه ایرلندی، نقش مهمی را در داستان بازی ایفا می کند.

با استناد به این منبع، گویا برایان بورو در واقع پدر شخصیت اصلی بازی است و این عنوان بیشتر روی فرهنگ فولکلور ایرلند تمرکز دارد. بد نیست اشاره کنیم که طبق شایعه های پیشین، این نسخه به احتمال قوی Assassin’s Creed Ragnarok نام خواهد داشت که تقریبا با ادعاهای اخیر ۴chan و وقایع بازی همخوانی دارد.

نکته جالب دیگری که در خصوص اساسین کرید جدید به چشم می خورد، تعداد شخصیت های آن است که برخلاف نسخه قبلی، ظاهرا تنها یک شخصیت قابل بازی خواهد داشت. این در حالی است که در اساسین کرید قبلی بازیکنان میان دو کاراکتر مرد و زن به نام های الکسیوس یا کساندرا حق انتخاب دارند و بسته به سلیقه خود، قادر به تجربه و طی مراحل بازی هستند. ویژگی که هرچند در وهله اول چندان هم پراهمیت نیست، اما خوشبختانه با استقبال خوب بازیکنان روبه‌رو شده است.

البته، فراموش نکنید که شرکت یوبی سافت تا به این لحظه هیچ واکنشی در قبال اطلاعات فوق نشان نداده و این گزارش منتشر شده در انجمن معتبر ردیت همچنان در حد یک شایعه باقی می ماند. از این رو، هنوز نمی توان با قاطعیت درباره نسخه بعدی Assassin’s Creed و وقایع داستانی و همچنین دوره زمانی آن اظهار نظر کرد.

این اولین باری نیست که گزارش های مرتبطی با نسخه بعدی Assassin’s Creed در سراسر فضای مجازی دیده می شود. در همین راستا، اواسط مرداد ماه امسال بود که آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot)، مدیر عامل شرکت یوبی سافت، طی گفت و گویی در شبکه اجتماعی توییتر اشاره کرد که شخصا علاقه زیادی به ساخت نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed در چین دارد. موضوعی که گمانه زنی های زیادی در خصوص نسخه جدید مجموعه به راه انداخت و با توجه به تاریخ غنی این کشور پهناور آسیایی، شماری از بازیکنان و هواداران با این ایده ابراز رضایت کردند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:
  • هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

      با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
      +