مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار بازی های رایانه اینسخه جدید Splinter Cell در راه است!
شناسه خبر :193116
دوشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۸
88
 

آیسام به نقل از رسانه کلیک – انتشار تصویر جدیدی از شخصیت سم فیشر توسط شعبه اسپانیای شرکت یوبی سافت بار دیگر به شایعه عرضه نسخه جدید Splinter Cell دامن زده است. چند سالی است که عاشقان شخصیت سم فیشر از تجربه ماجراجویی های تازه این قهرمان دوست داشتنی محروم هستند و سری اسپیلینتر سل […]


آیسام به نقل از رسانه کلیک – انتشار تصویر جدیدی از شخصیت سم فیشر توسط شعبه اسپانیای شرکت یوبی سافت بار دیگر به شایعه عرضه نسخه جدید Splinter Cell دامن زده است.

چند سالی است که عاشقان شخصیت سم فیشر از تجربه ماجراجویی های تازه این قهرمان دوست داشتنی محروم هستند و سری اسپیلینتر سل برخلاف دیگر مجموعه های محبوب شرکت یوبی سافت، در طول نسل هشتم کنسول ها به طور کامل غایب بوده است. از این رو، هر از چند گاهی شایعه های زیادی در رابطه با نسخه جدید این سری در سراسر فضای مجازی به چشم می خورد که البته بر اساس ادعای سردبیر رسانه معروف کوتاکو به نام جیسون شرایر (Jason Schreier)، ظاهرا در حال حاضر هیچ نسخه جدیدی از سری اسپلینتر سل ساخته نمی شود (منتظر عرضه نسخه بعدی Splinter Cell در آینده نزدیک نباشید).

با همه این حدس و گمان ها، گزارش ها در خصوص این مجموعه تمامی ندارد و به تازگی شعبه اسپانیای شرکت یوبی سافت با انتشار تصویر جدیدی از شخصیت سم فیشر و عینک دید در شب معروف او، مجددا توجه شماری از بازیکنان را به این سری معطوف کرده است. در حالی که احتمال ساخت و عرضه نسخه بعدی این مجموعه بسیار پایین بوده و با توجه به عرضه کنسول های نسل نهم در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی، هم اکنون زمان مناسبی برای رونمایی از یک اثر بزرگ و مورد انتظاری نیست، اما این شعبه در کنار ارائه تصویر مذکور، توضیحاتی را نیز به اشتراک گذاشته که کمی مرموز و مبهم به نظر می رسد.

یوبی سافت در کنار این تصویر نوشته است:

به منظور رویایی با با تاریکی ها، باید به خوبی آن را درک کنید!

این اولین باری نیست که گزارش ها از عرضه نسخه جدید Splinter Cell حکایت دارند. تا به امروز شایعه های مختلفی در این زمینه از منابع مختلف منتشر شده که در تازه ترین آن ها می توان به فروش عینک دید در شب شخصیت سم فیشر با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار در فروشگاه معتبر گیم استاپ اشاره کرد. ماجرا صرفا به فروش این عینک ختم نشده و خرده فروش مذکور در بخش توضیحات فروشگاه اینترنتی خود اعلام کرد که دهمین نسخه این مجموعه به زودی از راه خواهد رسید (شایعه ساخت بازی جدید Splinter Cell دوباره قوت گرفت).

هیچ شکی نیست یوبی سافت مجموعه پرطرفدار اسپیلینتر سل را به این راحتی فراموش نمی کند و قطعا برنامه های مختلفی برای توسعه آن در ذهن دارد. با این حال، این شرکت فرانسوی هنوز هیچ واکنشی در خصوص چنین گمانه زنی هایی از خود نشان نداده است. تنها یک سال به پایان چرخه عمر کنسول های نسل هشتم باقی مانده و بدیهی است که در صورت ساخت نسخه بعدی این مجموعه، شاهد عرضه آن روی کنسول های ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن ۵ خواهیم بود.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:
  • ,
  • هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

      با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
      +