مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار فرهنگینشست خبری فیلم”دوزیست”| سعی کردیم در فیلم یک قصه مردانه بگوییم- اخبار فرهنگی – مجله آیسام
شناسه خبر :219028
سه‌شنبه, 4 فوریه 2020
118
 

به گزارش آیسام و به نقل از تسنیم، نشست خبری فیلم «دوزیست» با حضور عوامل و اصحاب رسانه برگزار شد. در ابتدای این نشست مدقق منتقد سینما درباره فیلمنامه کار گفت که فیلم در واقع فیلم مراقبت و زیرنظر گرفتن است. در فیلم اشارات زیادی وجود دارد که می‌توان فهمید در نهایت این حمید (هادی […]


به گزارش آیسام و به نقل از تسنیم، نشست خبری فیلم «دوزیست» با حضور عوامل و اصحاب رسانه برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدقق منتقد سینما درباره فیلمنامه کار گفت که فیلم در واقع فیلم مراقبت و زیرنظر گرفتن است. در فیلم اشارات زیادی وجود دارد که می‌توان فهمید در نهایت این حمید (هادی حجازی‌فر) است به همه رو دست خواهد زد.

پژمان جمشیدی درباره تنوع نقش‌هایی که بازی می‌کند و انتخاب این نقش گفت: بیشتر پیشنهادات که به من می‌شود کمدی است اما علاقه دارم که در گونه‌های دیگر مثل دوزیست بازی کنم. وی همینطور اضافه کرد که قرار گرفتن در کنار این بازیگران برایم جذاب و لذت بخش بود. همینطور جمشیدی درباره همکاری با جواد عزتی گفت که ما با هم همکاری فوق‌العاده‌ای داشتیم اما از آن مهم‌تر شخصیت بسیار خوب ایشان است.

نیک‌نژاد در خصوص فیلمنامه خود گفت که واقعیت این است که فکر این فیلمنامه به سراغ من آمد تا اینکه خودم به فکر خلق چنین داستانی بروم. احساس می‌کنم که از نتیجه کار باتوجه به بازخوردهایی که داشتم راضیم.

خانی تهیه‌کننده فیلم در پاسخ به خبرنگار تسنیم درباره اکران فیلم در فضای عمومی گفت که تصمیمات بر این شد که بعد از اکران در جشنواره به صورت عمومی آن را اکران کنیم. وی در ادامه درباره قهرمان فیلم که نابود شده است عنوان کرد که خیلی از ما مسیری را رفتیم که عطا رفته است و به نظرم هنوز هم جواد عزتی در فیلم قهرمان است.

حجازی‌فر درباره انتخاب نقش خود گفت که در ابتدای مسیر از نیک‌نژاد پرسیدم که چرا من را انتخاب کرده است؟ اما در هر حال چون جرات ریسکم بالا است نقش‌های گوناگون را بازی می‌کنم و به تجربیات خودم اضافه می‌کنم.

پسیانی نیز درباره نقش خود در این فیلم و بهره آن از تئاتر گفت که تئاتر و سینما را نباید آنقدر از هم جدا کرد و مانند یکدیگر است.

اخوان بازیگر تازه سینمای کشور درباره نقش خود عنوان کرد که تجربه بی‌بدیلی در این فیلم بود زیرا گروه بازیگران همکاری و همراهی بسیار خوبی را داشتند و امیدوارم که از پس نقش خودم برآمده باشم.

کارگردان دوزیست در پاسخ به سوالی درباره طبقات اجتماعی بازیگران فیلم گفت که آدم‌های فیلم متعلق به طبقه متوسط رو به پایین جامعه‌اند که اکثر ما از آن هستیم. شاید تلاش من باعث شده که فیلم خرده روایت داشته باشد اما واقعیت این است که قصد اضافه کردن خرده روایت در فیلم را نداشتم. وی درباره مشکلات حقوقی فیلم اظهار کرد که کار ما مشاور حقوقی داشته است و ایرادات حقوقی را به آن وارد نمی‌دانم. من سعی کردم یک قصه مردانه و لوطی وار را تعریف کنم و کلماتی که درباره زنان بعضاً بکار می‌رود مانند صیغه‌ای را صحیح نمی‌دانم.

وی در ادامه درباره تحولات یکباره و ناگهانی کاراکترها گفت که برای همه آدم‌ها سیر وجود دارد و برخی از تحولات در فیلم و شخصیت‌ها اجباری ایجاد می‌شود.

سعدی تدوین‌گر فیلم درباره کات‌های تند فیلم گفت عمده این کات‌ها از ابتدا تا اوایل فیلم است و ادامه ندارد. نوع روایت فیلم اگر آزاره‌دهنده است به خاطر آن است که تکه تکه، جهان پیرامونش را نمایش می‌دهد. انتهای‌ پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +