مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار سیاسینمایندگان لیست امید زیر ذره بین کارگروه “پایش”/ اصلاح طلبان کارنامه عملکرد خواهند داشت- اخبار سیاسی – مجله آیسام
شناسه خبر :141507
دوشنبه, 22 جولای 2019
115
 

الیاس حضرتی نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در خصوص لزوم بررسی عملکرد نمایندگان اصلاح طلب اظهار داشت: طبیعی است که هر حزب، تشکیلات یا ائتلافی پس از رای آوردن کاندیداهای مورد حمایت خود، باید عملکرد، رفتار و تاثیرگذاری منتخبان خود را رصد و بررسی کند. وی در همین […]


الیاس حضرتی نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در خصوص لزوم بررسی عملکرد نمایندگان اصلاح طلب اظهار داشت: طبیعی است که هر حزب، تشکیلات یا ائتلافی پس از رای آوردن کاندیداهای مورد حمایت خود، باید عملکرد، رفتار و تاثیرگذاری منتخبان خود را رصد و بررسی کند.

وی در همین زمینه افزود: از زمانی که این دوره شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان تاسیس شد، چندین کمیته برای آن طراحی شد و در کنار کمیته استانها و رسانه یک کمیته به نام کمیته پایش و ارزیابی نمایندگان موجود در اردوگاه اصلاح طلبان تشکیل شد. این کمیته قرار است عملکرد و رفتار نمایندگان مجلس، شورای شهر، وزرا، استانداران، مدیران و کسانی که جریان اصلاحات منتسب هستند، بررسی کند تا مشخص شود رفتار و اخلاق این افراد چگونه بوده، چه اتهامات و حرفهایی پشت سرشان است، چه طرح ها و اقدامات تاثیرگذاری داشته اند و سپس یک کارنامه و جدول برای آنها آماده میشود.

این نماینده اصلاح طلب مجلس درباره علت تشکیل این کمیته گفت: وقتی فردی بر صندلی مسئولیت مینشیند، اعتبار و تجربه پیدا میکند و این تجربه و اعتبار باارزش است لذا در دور بعد و در انتخاب لیست انتخاباتی جدید، قطعا کسانی که تجربه موفق دارند، اولی هستند. بنابراین این رصد و پایش در انتخاب لیستهای انتخاباتی بعدی اطلاح طلبان کمک کننده خواهد بود.

حضرتی با بیان اینکه تشکیل چنین کارگروهی در هر حزب و جریان جزو اولین و طبیعی ترین اقدامات است، تصریح کرد: بنده به دلیل مشغله کاری نتوانستم در شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان حضور داشته باشم اما نماینده حزب ما در این شورا حضور دارد و بنده نیز دورادور در جریان روند کارها هستم. این کمیته مشغول ارزیابی و بررسی عملکرد نمایندگان لیست امید و دیگر چهرههایی منتسب به اصلاح طلبان در پستهای مختلف است.

انتهای پیام/ 

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +